خرید تاج گل آندیا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


از آنجایی که گل یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مراسم ختم و یادبود است، گلیتال تاج گل آندیا را طراحی کرده که حس صمیمیت و همدلی شما را به مخاطب انتقال دهد. این تاج گل لوکس انبوهی از گل‌ها، با بافت و رنگ‌های متنوع مورد نظر شما را در جهت ایجاد غمگساری و شفقت به شایسته ترین وجه ممکن انتقال می دهد. برای این ترکیب خارق‌العاده ابتدا گلایول و شب بو که کادر سازی مناسبی را برای گل‌های میانی تاج ایجاد کرده‌اند، قرار گرفته و پس از آن لیلیوم نباتی، آنتریوم، استرلیتزیا و ژربرا با ترکیب بندی مناسب و بافت کلاسیک، آرایه‌ای جادویی از نمادگرایی احترام، دوستی و رواداری را برانگیخته می‌کنند. در مرکز تاج نیز، صفی از میخک بنفش؛ نقش متعادل سازی را بر عهده دارد که این تاج با شکوه را برای ارتباطات رسمی و صمیمانه مناسب می‌کند.

قیمت:

۳,۷۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 350*160 سانتی متر می‌باشد.

تاج گل ۳ طبقه که بخاطر ارتفاع بلند آن مناسب برای فضاهای باز است. این گل ترکیبی از رنگ‌های سفید و رنگ‌های روشن است.

 ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایل ۶۰ شاخه
شب بو ۳۰ شاخه
آنتریوم ۱۵ شاخه
لیلیوم ۱۰ شاخه
استرلیتزیا ۷ شاخه
میخک ۲۰ شاخه
برگ پالم ۷ شاخه