هزینه ارسال برای چه میزان خرید رایگان است؟

هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای 100 هزار تومان و سرویس گل اشتراکی برای سفارش بیش از یک ماه رایگان خواهد بود. ساختار ارسال در مقاطع مختلف و مشتریان مختلف متفاوت است. گلیتال طرح های ارسال رایگان و سایر تخفیفات را نیز برای مشتریان وفادار در نظر گرفته است.

آیا در تاج گل از گل مصنوعی هم استفاده می شود؟

خیر، گلیتال تنها از گل های تازه و طبیعی در محصولات استفاده می کند. گل ها هر روز صبح از مزرعه تهیه و طبق درخواست شما آماده سازی می گردد. گل های مصنوعی اگرچه در پایین بودن قیمت تاثیر دارد اما به کیفیت محصول لطمه وارد میکند. رسالت گلیتال قیمت سودمند در عین حال استفاده از با کیفیت ترین گل های طبیعی است.

آیا میتوانم خریدم را مرجوع کنم؟

گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد، تنها در صورتی خرید شما مرجوع و پول عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

آیا ضمانتی برای همسان بودن گل ارسالی با گل موجود در سایت وجود دارد؟

بله، با توجه به تخصص و تجربه گلیتال عدم تطابق محصول نهایی با عکس موجود غیر ممکن است اما در صورت بروز؛ محصول مرجوع و پول عودت داده می‌شود.

آیا کیفیت گل ها تضمین شده است؟ آیا گل ها تازه هستند؟

گل های موجود در محصولات صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شود. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

آیا ضمانت برای تحویل به موقع وجود دارد؟

یکی از کاستی های موجود در بازار عدم ارسال به موقع محصول است. مشتریان حق دارند  سفارش خود را راس ساعت مقرر و بدون تاخیر تحویل بگیرند. با توجه به این مهم سفیران گلیتال حساسیت ویژه ای به تحویل به  موقع دارند. از این رو در صورت تاخیر در تحویل به هر علتی نسبت به جبران این موضوع اهتمام خواهند ورزید.

چرا گلیتال را نسبت به سایر سایت ها فروشگاه ها ترجیح بدهیم؟

امتیاز ما قیمت مناسب، گارانتی ارسال و استفاده از گل های تازه و از مهم ترین ویژگی های گلیتال سرویس ویژه مشتریان وفادار است به این معنی که در صورت خرید متوالی از وبسایت مشتریان می توانند از خدمات ویژه بهره‌مند گردند.

آیا کیفیت سفارشات با تعداد بالا نیز تضمین می شود؟

بله، تمام محصولات گلیتال بدون در نظر گرفتن تعداد از کیفیت مناسب برخودارند و گل ها به تعداد مورد نیاز مستقیما از مزرعه تامین می شود.

آیا محصولاتی به غیر از محصولات موجود در سایت دارید؟

تمامی محصولات موجود در گلیتال در وبسایت درج شده اند. در صورت وجود سفارشی خاص می‌توانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس حاص فرمایید تا در صورت امکان سفارش شما توسط تیم گل آرایی آماده شود.

آیا می توان به درگاه پرداخت گلیتال اعتماد کرد؟

گلیتال از درگاه های مورد تایید بانک مرکزی و سایر سازمان های ذیربط استفاده می‌کند تا مشتریان با خیالی آسوده و در شرایطی امن از خرید خود لذت ببرند.

اگر گلی منتخب ما در فصل مورد نظر وجود نداشت چه می شود؟

محصولات موجود در گلیتال بر اساس گل های موجود در هر فصل قابل خرید خواهند بود . در صورتی که سفارشی انجام گردد که گل آن موجود نباشد با شما تماس حاصل می‌شود و در صورت تایید شما، از گلهای جایگزین استفاده میگردد.

آیا آموزش و یا روشی برای طولانی تر شدن عمر گلها پیشنهاد میدهید؟

در شبکه های اجتماعی گلیتال به این موضوع پرداخته شده است. همچینین وبلاگ گلیتال با مقاله و ویدئوهای جذاب و به روز، اطلاعات کامل و مفیدی در زمینه آشنایی، نحوه نگهداری و تکیثر گل ها و نیز استفاده از گل در دکوراسیون در اختیار شما قرار می دهد. رسالت گلیتال رواج فرهنگ استفاده از گل در زندگی هر ایرانی است.

آیا کارت پستال برای روزهای خاص دارید؟

تیم گرافیک گلیتال درتمام رویداد ها کارت های مخصوص طراحی می کند.

امکان سفارش دسته گلی متفاوت با محصولات موجود، وجود دارد؟

همان طور که در سوال های قبل به این موضوع اشاره شد؛ می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و درخواست خودرا مطرح کنید. در صورت امکان محصول مورد نظر برای شما آماده خواهد شد.

آیا گلهای تزیین نشده و شاخه ای هم دارید؟

بله محصول گل های شاخه بریده به همین منظور در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه بزودی سرویسی منحصر به فرد با قیمتی مناسب، بسته بندی ویژه و گل های تازه برای استفاده از شاخه گل در نظر گرفته می شود.

آیا برای روزهای خاص تخفیف ویژه دارید؟ و چطور می توانیم از تخفیفات مطلع شویم؟

بله، گلیتال برنامه های ویژه ای  برای رویدادها دارد که در قالب جشنواره در وبسایت و شبکه های اجتماعی اعلام خواهد شد. برای روزها و برنامه های خاص مانند روز مادر و .... میتوانید از خدمات پیش خرید استفاده نمایید. با این سرویس میتوانید از قیمت مناسب و تحویل محصول به موقع مطمئن باشید.

آیا اطلاعاتی درباره هر گل و ویژگی آنها میدهید که مناسب برای چه افرادی و چه مراسمی است؟

در قسمت توصیحات هر محصول، اطلاعات مختصری در مورد نماد همان گل و کاربرد آن نوشته شده است. برای مطالعه بیشتر نیز در بخش گلپدیا و وبلاگ اطلاعات جامعی برای این منظور وجود دارد. برای استفاده می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://golital.com/blog

آیا مشاوره برای خرید هم دارید؟

یکی از خدمات گلیتال به مشتریان امکان مشاوره با کارشناسان و متخصصان این حوزه در قالب تماس تلفنی و چت آنلاین است. شما ضمن مطالعه مطالب موجود در وبسایت می توانید با واحد پشتیبانی و مشاوره تماس بگیرید. همکاران ما آماده هستند تا مشاوره لازم در خصوص خرید محصول را ارائه نمایند.

آیا امکان پیگیری وضعیت و موقعیت سفارش وجود دارد؟

بله ضمن تماس با واحد پشتیبانی، می توانید وضعیت ارسال را رصد کنید.

گل ها به چه صورت ارسال میشوند؟ امکان خراب شدن گل در مسیر وجود دارد؟

گل ها با سیستم لجستیک مدرن و خودرو مخصوص حمل می شوند. امکان خرابی محصول بعید است. ضمن اینکه خدمات امور مشتریان و نیز سازوکار گارانتی تحویل گلیتال این مشکل را برای شما برطرف نموده است. ضمن اینکه محصول نهایی و ارسالی به تایید شما خواهد رسید.

هزینه ارسال چگونه محاسبه میشود؟

هزینه ارسال برای مشتریان وفادار و خریدهایی با تعداد بالا رایگان است. در غیر اینصورت هزینه بر مینای نوع محصول ، وسیله حمل و نقل، تجهیزات نگهداری از محصول طی مسیر و نیز بعد مسافت محاسبه خواهد شد و حین گرفتن آدرس محل ارسال به استحضار شما خواهد رسید.

آیا امکان تغییر مکان و زمان سفارش وجود دارد؟ و اگر هست تا چه مدت بعد میتوان آنرا تغییر داد؟

بله، تا قبل از شروع روند ساخت این امکان وجود دارد. از آنجا که عمر گل‌های تازه زمان مشخصی دارد، برای حفظ کیفیت، تازگی و طراوت محصول صبح روز ارسال از مزرعه تهیه می شود به همین منظور اصرار گلیتال بر تعیین زمان ارسال است. درباره مکان نیز در صورت وجود مکان های نزدیک این امکان تا لحظاتی پس از ارسال نیز وجود دارد.

آیا شما استخدام دارید؟

بله، گلیتال از تمامی جوانان پویا و خوش فکر و نیز گل آریان و تولیدکنندگان دعوت به عمل می آورد تا رزومه خود را در قسمت همکاری با ما ارسال کنند. تا در صورت نیاز امکان همکاری فراهم گردد.

آیا فقط در ساعات کاری می توان سفارش محصول داد؟

خیر، گلیتال یک فروشگاه آنلاین اینترنتی است و در هر زمان و هر لحظه امکان سفارش وجود دارد.

آیا برای تحویل باید فردی حضور داشته باشد تا سفارش به او تحویل داده شود و امضا داده شود؟

این امر بسته به نوع سفارش، زمان سفارش و مطابق با درخواست شما متفاوت است. در بعضی محصولات مانند گل های مراسم ترحیم اگر شما شخص مورد تحویل را مشخص ننمایید سفیران گلیتال سفارش مورد نظر را در مناسب ترین محل قرار داده از آن عکس گرفته و برای شما ارسال می کنند. درباره گل‌هایی که ماهیت هدیه دارند قطعا باید شخصی که محصول به نام او ارسال شده حضور داشته باشد. مگر اینکه سفارش دهنده پیشتر به عدم حضور تاکید کند.

بعد از کنسل شدن سفارش مبلغ چگونه بازپرداخت میشود؟

اگر مشمول سیستم عودت شوید از شما شماره حساب گرفته می شود یا مبلغ به عنوان بستانکار در حساب شما ذخیره می شود.

آیا با رستوران ها و تالارها کار می کنید؟

یکی از گسترده ترین خدمات و سرویس های ما ارائه گل به رستوران‌ها، هتل‌ها و فضاهای خدماتی است. به این منظور گلیتال آماده همکاری و عقد قراردادهای بلندمدت با اماکن خدماتی و تامین گل مورد نیاز آنهاست.

آیا می‌‏توانم از بین گل های خارج از فصل سفارش دهم؟

خیر، در حال حاضر صرفا خرید از گل های موجود میسر است.