خرید گلدان آنتریوم


شما با انتخاب این شاهزاده، یک معمار همه فن حرف را برگزیدهاید. صفحات جذاب و خوشرنگ آنتریوم باعث شده این گل، به انتخاب اول طراحان منظر و معماران داخلی برای طراوت و برجستگی فضا تبدیل شود. جلوه بصری این گل دوست داشتنی بسیار بالاست و برای میزهای ضیافت و رستوران ها گزینه ای مطلوب است. گلدان آنتوریم در شرایط ایده آل نزدیک به دو ماه گل را بر روی خود نگه میدارد. گلدان آنتریوم را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی گلیتال خریداری نمایید.

قیمت:

۵۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

طریقه نگهداری:

آنتریوم نازنین ما از تابش مستقیم آفتاب رنج میبرد، بهترین نور برای او نور غیرمستقیم کنار پنجره است. در بهار و تابستان بین دو آبیاری خاک گلدان حتما باید خشک باشد، هفته ای یک بار آبیاری، در زمستان کفایت می کند. این گلدان به رطوبت زیادی احتیاج ندارد، با ریختن آب در زیر گلدانی سنگریزه دار رطوبت دائمی و پایدار ایجاد کنید، مواظب باشید ته گلدان با آب در ارتباط نباشد. در مورد غبارپاشی نیز این نکته را مورد نظر قرار دهید که در شش ماهه نخست سال تقریبا هر روز آن را غبارپاشی کنید و در فصول بعد یکبار در هفته رطوبت برگ ها را حفظ می کند. برای تمیز نمودن برگ های زیبای گلدان آنتریوم از پارچه مرطوب استفاده کنید، در صورت نیاز به مواد براق کننده شیمیایی فقط هرماه یکبار استفاده کنید.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گیاه آنتریوم قرمز- زرد- نارنجی- سفید
گلدان سفالی سفید- مشکی