خرید گلدان لیلیوم

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


لیلیوم، از دلپذیرترین افراد خانواده گل سوسن است. این گل زیبایی وصف ناپذیر و حیرت انگیزی دارد و گاه به عنوان کالایی لوکس در بازارهای جهان شناخته می شود. لیلیوم، توانایی بالایی در تصفیه هوا دارد و برای ضیافت های شما و هدیه به عزیزانتان انتخاب شایسته ای است. رنگ سفید خالص، صورتی‌، زرد پر رنگ، نارنجی و قرمز آن بسیار محبوب است و برخی انواع آن عطر حیرت انگیزی دارد. این گلدان یکی از مسحورکننده ترین هدایایی است که شما می توانید به دوستان خود یا به روزهای بهاری خودتان هدیه دهید. برای خرید اینترنتی گلدان لیلیوم می توانید به فروشگاه گل گلیتال مراجعه نمایید.

قیمت:

۱۸۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

طریقه نگهداری:

لیلیوم، به نور نسبتا زیادی نیاز دارد. در دوره رشد، لیلیوم را به خوبی‌ آبیاری کنید و در بازه‌های دو هفته آنها را کود پاشی کنید. در زمستان پیاز‌ها را مرطوب نگاه دارید. هر بهار، یک لایه نازک کمپوست بر روی آنها بپاشید و برروی آن یک لایه مالچ بیفزاید. گلهای بلند را با کمک قیم محکم کنید. بعد از پلاسیده شدن هر ساقه گل، آنرا کاملا جدا کنید. بعد از اتمام دوره گل دهی‌، پیاز‌ها را از هم جدا کنید و آنها را در خاکی قوی بکارید.