درباره گلیتال

درباره گلیتال
گلیتال یک بازار آنلاین گل و گیاه است که امکان سفارش و خرید اینترنتی را برای شما فراهم میکند. . ما در گلیتال قصد داریم محصولاتی با کیفیت و شایسته شما و اطرافیانتان تهیه کنیم و در سریع‌ترین زمان و با قیمتی مناسب به دستتان برسانیم و کمک کنیم تا آن طور که شایسته اعتبار برند شماست دیده شوید. ما برای فضای زندگی و شغلی شما محصولات گل منحصر به فردی در نظر گرفته‌ایم و در کنار آن برای هر نوع مراسم و رویداد، خاصه رویدادهای مربوط به مشاغل و مناسبت‌های شادی و غم؛ محصولات و سرویس‌های خاصی تدارک دیده‌ایم.


چرا گلیتال؟
قیمت‌های رقابتی: گل هدیه‌ای اشرافی است اما دلیل نمی‌شود آن را گران بخریم. گلیتال شرایطی را به وجود آورده است تا شما بتوانید در هرفصل با کمترین هزینه، گل مورد علاقه خود را تهیه کنید. رسالت ما رساندن گل با کیفیت با قیمتی مناسب به گلدان‌های تمام ایرانیان است.
گستردگی محصولات: برای هر رویداد، هر فضا و هر احساسی، گل مناسب وجود دارد. در گلیتال این امکان فراهم شده که هر نوع گل و سفارش که مد نظر شماست در اسرع وقت به دستتان برسد. 
ارسال سریع و رایگان: گل محصولی است که کیفیت آن وابسته به بهره برداری سریع است. در گلیتال ساز و کاری ایجاد شده تا گل شفارشداده شده در کم‌ترین زمان و به مناسب‌ترین روش، به مقصد برسد. 
تضمین کیفیت: گل محصولی حساس با پروسه حیاتی نه چندان طولانی است و از آنجایی که با گلیتال روش دستیابی شما به گل کوتاه‌تر می‌شود، در کنار قیمت بسیار مناسب، گل با کیفیت درخور را در دستان خود خواهید داشت. با خرید اینترنتی گل از گلیتال فاصله دستان شما تا مزرعه‌های گل آنقدر کوتاه خواهد بود که عطر و طراوت کشتزارها را به وضوح حس خواهید کرد.