خرید تاج گل نوران

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


در غم از دست دادن عزیزان و دوستان‌تان ارسال یک تاج گل می‌تواند به خوبی مفهوم اندوه شما را نیز عیان کند. به همین منظور تاج گل نوران یکی از بهترین انتخاب‌ها است. تاج گلی لوکس که تاثیرگذاری فراوانی بر محیط پیرامونش دارد. آنتریوم قرمز در کنار شب بو، گلایول سفید و ژربرا تضاد جالبی را ایجاد کرده‌اند که نتیجه آن شکوه و اثر گذاری پیام شما را بیش از پیش به رخ می‌کشند. این تاج با حضور لیلیوم نباتی در مرکز؛ یک انتخاب کلاسیک و تشریفاتی است که برای ماندگار شدن یادبود شما در نگاه مخاطبتان موثر خواهد بود.

 

قیمت:

۱,۶۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 190*140 سانتی‌ متر ‌می‌باشد. 

* تاج گل ۱ طبقه که برای مراسم‌های داخل سالن مناسب خواهد بود. این گل ترکیبی از رنگ‌های سفید و قرمز که با برگ سبز آراسته شده است.
* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایل ۲۰ شاخه
شب بو ۲۰ شاخه
آنتریوم ۸ شاخه
ژربرا ۵ شاخه
لیلیوم ۵ شاخه
برگ پالم ۵ شاخه