خرید تاج گل مارین

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


فقدان یک عزیز یا دوست هرگز از ذهن انسان محو نخواهد شد و در این لحظات سخت تسلیت نوعی تسلی، برای بازماندگان به حساب می‌آید. ارسال تاج گل روشی مرسوم برای تسلیت است. تاج گل مارین یادبودی از صلح و آرزوی‌های لطیف توام با آرامش بوده که مناسب‌ترین رهاورد برای ایجاد یک همدردی ناب و احترام نیز هست. این محصول در کنار دارد یک پیام تاثیرگذار می‌تواند به ملکه تاج گل‌های مراسم تبدیل شود. رز کلاسیک سفید لب رژی، عضو مهم این تاج است که در کنار شب بوی سفید، آنتریوم صدفی، آلسترومریا، لیلیوم نباتی و مریم سفید ارزش بصری آن را ارتقا داده و با هم‌آوایی گل‌های سفید در کنار سیاه‌پوشان مراسم، پرتویی از آرامش در مخاطب شما ایجاد می‌کند.

قیمت:

۲,۲۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 180*120 سانتی متر می‌باشد.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم لیمویی ۱۵ شاخه
آنتریوم سفید ۵ شاخه
مریم سفید ۲۰ شاخه
شب بو سفید ۳۰ شاخه
رز سفید لب صورتی ۷ شاخه
آلسترومریا ۷ شاخه
تزئینات لازم