خرید گل آنتریوم رنگارنگ

شاخه گل اآنتریوم با رنگهای متنوع


این گل زیبا میتواند احساس شادی و خوشبختی را برای شما به ارمغان بیاورد، شهرت این گل به مهمان نوازی است پس می‌توانید با قرار دادنشان روی میز، از یک مهمان ویژه پذیرایی گرمی به عمل آورید.
رنگ قرمز این گل را به عشق تان هدیه دهید، گلبرگ‌های قلبی شکل گل آنتریوم برای عشق‌تان یادآور قلب سرشار از عشق شما خواهد بود. رنگ سفید این گل را می‌توانید برای کسی که فرد بسیار خاصی برای شما که سرشار از خلوص و بی‌گناهی است هدیه دهید، آن شخص می‌توان می‌توانید خودتان باشید.
شک نکنید برای قدردانی از حس مادرانه، نوع صورتی این گل یکی از انتخاب‌های اول محسوب می‌شود.
همچنین می‌توانید این گل را به صورت دسته‌ای یا شاخه‌ای به مناسبت تولد، حس طراوت و تازگی دوباره رو به زندگی خود و عزیزانتان القا کنید.

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:


آنتریوم وقتی سر از غنچه درمی‌آورد، تک گل برگیست که فرزند خود را محکم در آغوش گرفته است. هر چه از شکفتن غنچه می‌گذرد و فرزند دلبند آنتریوم بزرگتر می‌شود، گل آغوش خود را بازتر می‌کند. آنتریوم درست مانند مادری مهربان و دلسوز است و به خاطر همین ظاهر دلبرانه، به نماد توجه و مراقبت تبدیل شده و یکی از بهترین گل‌ها برای تقدیم کردن به مادران است. آنتریوم به خاطر قد و بالای رعنای خود، پای ثابت بسیاری از سبد‌های گل عمودی مانند سبد گل آنیسا است. این گل در رنگ های بنفش، سفید، صورتی و قرمز موجود است.