گل شاخه مریم

گل مریم شاخه ای


صدها سال پیش که بشر به بهانه یافتن عطر و بو راهی طبیعت شد، مریم را کشف کرد و به واسطه گل های متعدد بر روی یک ساقه، آن را Polyanthus یعنی چند گل نامید. مریم در تمام جهان شناخته شده است و در هر فرهنگ مفهومی متفاوت دارد. در هندوستان از آن برای آراستن سالن عروسی استفاده می شود و در ایران از عصاره آن برای عطرهای سنتی. در هاوایی نیز هرجا چشم بچرخانید مریم می بینید. اما به طور عام مردم در سرتاسر جهان از این گل برای انواع  تاج گل  استفاده می کنند. 
شب هنگام که همه در خواب به سر می برند، طبیعت بیدار است و مریم را یاری می کند تا غنچه های فراوان خود را بگشاید. به همین مردم در سرزمین های بسیاری آن را به زبان های گوناگون "عطر شب" می نامند.
مریم پایه بسیاری از عطرهای معروف است و به دلیل بوی محصور کننده خود می تواند نماد علاقه قلبی باشد. این گل ظاهر ساده ای دارد و نماد احساسات ساده نیز هست. به خاطر همین ظاهر ساده اغلب آن را با گل های دیگر در یک مجموعه قرار می دهند. برای تعویض حال و هوای منزل خود، در خرید آنلاین گل مریم از فروشگاه اینترنتی گلیتال درنگ نکنید. می توانید با مراجعه به سرویس گل اشتراکی و خرید بسته گل میلان، گل آفتابگردان را نیز به این ضیافت دعوت کنید. 
 

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

بسیاری ازخانم هایی که نامشان مریم است، علاقه زیادی به این گل دارند. می توانید برای آن ها مریم بخرید و نشان دهید که با دیدن گلی به یاد ایشان افتاده اید. شکوفه های مریم به ترتیب از پایین به بالا باز می شوند و می توانید شکوفه های پژمرده را جدا کنید و طراوت گل را حفظ نمایید. 

مریم ها ساقه های بلندی دارند و گاه تا یک متر نیز می رسند. این گل را می توانید در گلدان های بلند برای ورودی و راهروها، گوشه سالن پذیرایی و یا سالن انتظار محل کار خود استفاده کنید و فضا را به صورت طبیعی معطر کنید. مریم به دلیل داشتن بوی زیاد و غالب، قادر است بوهای ناخوشایند محیطی مانند بوی نا را کاملا از بین ببرد.