از همین الان هدیه روز مادر رو انتخاب کن!

گل شاخه مریم

گل مریم شاخه ای


صدها سال پیش که بشر به بهانه یافتن عطر و بو راهی طبیعت شد، مریم را کشف کرد و به واسطه گل های متععد بر روی یک ساقه، آن را Polyanthus یعنی چند گل نامید. مریم در تمام جهان شناخته شده است و در هر فرهنگ مفهومی متفاوت دارد. در هندوستان از آن برای آراستن سالن عروسی استفاده می شود و در ایران از عصاره آن برای عطرهای سنتی. در هاوایی نیز هرجا چشم بچرخانید مریم می بینید. اما به طور عام مردم در سرتاسر جهان از این گل برای تاج گل های مراسم استفاده می کنند. 
شب هنگام که همه در خواب به سر می برند، طبیعت بیدار است و مریم را یاری می کند تا غنچه های فراوان خود را بگشاید. به همین مردم در سرزمین های بسیاری آن را به زبان های گوناگون "عطر شب" می نامند.
مریم پایه بسیاری از عطرهای معروف است و به دلیل بوی محصور کننده خود می تواند نماد علاقه قلبی باشد. این گل ظاهر ساده ای دارد و نماد احساسات ساده نیز هست. به خاطر همین ظاهر ساده اغلب آن را با گل های دیگر در یک مجموعه قرار می دهند. برای تعویض حال و هوای منزل خود، در خرید آنلاین گل مریم از فروشگاه اینترنتی گلیتال درنگ نکنید. می توانید با مراجعه به سرویس گل اشتراکی و خرید بسته گل میلان، گل آفتابگردان را نیز به این ضیافت دعوت کنید. 
 

قیمت: 0

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۰۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.