خرید گل آلسترومریا رنگارنگ

خرید گل آلسترومریا با رنگهای متنوع


آلسترومریا، نسبت به سایر گل‌ها گلی جوان‌تر است و چندی نیست که از پرو به سایر نقاط جهان پا گذاشته است. با اینکه آلسترومریا در اساطیر و تاریخ کهن جایگاهی ندارد اما علاقمندان زیادی در دنیای گل‌ها دارد. این گل به دلیل تجمع شکوفه‌ها کنار یکدیگر نماد دوستی و رفاقت و البته حمایت دو طرفه بین افراد دارد. در کل این گل بیشتر برای دوستی مناسب است تا عشق. برخی معتقدند قرار دادن این گل در اطرافتان، باعث جذب دوستان بیشتر می‌شود. 
گذر عمر دوستی‌های خود را با بسته‌های آلسترومریا جشن بگیرید و یا اگر نمی‌دانید چه گلی در تولد اعضای خانواده به آن‌ها هدیه دهید، این گل را انتخاب کنید. پیام این گل این است که باید عزیزان را نزدیک خود نگاه داشت و دایره دوستان را گسترش داد. در محیط‌های کاری خود از این گل بهره بگیرید تا بتوانید روابط اجتماعی خود را گسترش دهید.
 

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

همانطور که گفته شد آلسترومریا نماد دوستی است. دلیل آن شکوفه‌های کوچک خوش‌رنگیست که تا آخر عمر در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و بر روی یک ساقه کوچک مقاوم و پر طراوت می‌مانند. آلسترومریا بدون بو است و به همین دلیل در رستوران‌ها و کافه‌ها بسیار پرطرفدار است. کسانی که به بو و گرد گل نیز حساسیت دارند، بدون هیچ مشکلی می‌توانند از این گل استفاده کنند. آلسترومریا عمر زیادی دارد و با تعویض هر آب گلدان هر دو سه روز یک مرتبه، می‌توان عمر آن را چندین برابر کرد.