خرید تاج گل صوفیا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


گل‌های مورد استفاده در مراسم ترحیم برای ابراز سوگ و تسلیت است و این مفهوم را انتقال می‌دهد. برای این منظور تاج گل صوفیا ترکیبی مجلل و باشکوه است که از برگ سبز پالم تشکیل شده که در مجاورت با گلایل و شب بوی سفید از کنتراست تحسین برانگیز و جذابی برخوردار است. لیلیوم نباتی، آنتریوم قرمز نیز علاوه بر زیباتر کردن تاج، پیام همدردی و تسلای شما را به خوبی منتقل می‌کنند. ژربرا، گلی بسیار خوش رنگ که با طیف سفید سلطنتی و صورتی خوش‌انرژی در این تاج کار شده که نگریستن به آن سبب متعادل سازی ساختار عصبی و تسکین آلام می‌شود. با بکارگیری این تاج گل دو طبقه در کنار انتقال پیام همدردی و سمپاتی؛ یک تشریفات با شکوه را به نمایش گذاشته‌اید که بهترین گزینه برای مراسم تدفین و عزا نیز می‌باشد.

قیمت:

۲,۴۷۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 270*140 سانتی متر می‌باشد.
* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایل ۴۰ شاخه
آنتریوم سرخ ۶ شاخه
ژربرا صورتی ۱۰ شاخه
شب بو ۲۰ شاخه
ژربرا سفید ۶ شاخه
داوودی سفید ۶ شاخه
لیلیوم ۶ شاخه
استرلیتزیا ۶ شاخه