خرید تاج گل صوفیا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


این محصول با ابعاد 270*140 سانتی متری، تاج گلی مجلل برای ابراز سوگ و تسلیت است. حاشیه این تاج از برگ سبز پالم تشکیل شده که در مجاورت با گلایل و شب بوی سفید از کنتراست تحسین برانگیز و جذابی برخوردار است. لیلیوم نباتی، آنتریوم قرمز نیز علاوه بر زیبا تر کردن تاج پیام همدردی و تسلای شما را به خوبی منتقل می کنند. ژربرا، گلی بسیار خوش رنگ که با طیف سفید سلطنتی و صورتی خوش انرژی در این تاج کار شده که نگریستن به آن سبب متعادل سازی ساختار عصبی و تسکین آلام می شود. با بکارگیری این تاج در کنار انتقال پیام همدردی و سمپاتی؛ یک تشریفات با شکوه را به عرصه رسانیده اید.

قیمت:

۲,۴۷۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

تاج گل ۲ طبقه مناسب برای رویدادهای عزا و اندوه که دارای گل های گلایل، لیلیوم، آنتریوم، ژربرا که با برگ سبز پالم آراسته شده. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایل ۴۰ شاخه
آنتریوم سرخ ۶ شاخه
ژربرا صورتی ۱۰ شاخه
شب بو ۲۰ شاخه
ژربرا سفید ۶ شاخه
داوودی سفید ۶ شاخه
لیلیوم ۶ شاخه
استرلیتزیا ۶ شاخه