خرید تاج گل سانا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


اگر علاقه‌مندید، مخاطب شما؛ چه دوست صمیمی، چه شریک تجاری دور، تا مدت‌ها حضور پر شور شما را کنار خود حس کند و از حس شادی شما سرشار شود، تاج گل سانا، انتخاب هوشمندانه‌ای است. این تاج منحصر‌به فرد بسیار خوشرنگ و نشاط‌ انگیز است. در این طرح چیدمانی تحسین برانگیز و هوشمندانه از آنتریوم سرخ و صورتی و آلسترومریا وجود دارد تا علاوه بر بالا بردن عمر تاج گل و استمرار این احساسات، نمادی از آرزوی خوب و انرژی بخش را یادآوری کند. ارکیده در این تاج تاثیر بصری آن را افزایش داده و بر صمیمیت‌اش افزوده است. از سوی دیگر چینش ژربرای صورتی در چارچوبی از برگ پالم به تمایز تبریک شما کمک کرده است.

قیمت:

۳,۷۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم صورتی ۱۰ شاخه
ژربرا صورتی ۱۰ شاخه
ارکیده ۲ شاخه
آلسترومریا ۱۵ شاخه
آنتریوم سرخ- صورتی- صورتی کم رنگ ۲۰ شاخه