خرید گل ارکیده

شاخه گل ارکیده


گل‌ها در شکل‌ها و ابعاد مختلف ظاهر می‌شوند اما همه می‌دانند که ارکیده چیزی فراتر از رنگ و اندازه دارد. این گل‌ها در تمام کشورها یادآور عشق و صمیمیت هستند و به کرّات در فرهنگ‌های متفاوت، هنر و ادبیات از آن یاد می‌شود. گل‌ها برای بیان احساسات ما استفاده می‌شوند و از همین جهت باید برای انتخاب آن‌ها دقت کافی به خرج داد اما می‌دانیم هر گاه سخن از عشق باشد، پای ارکیده به میان می‌آید. هر گلی در هر کشوری معنا و مفهوم به خصوصی دارد و باید پیش از خرید، اندکی در مورد جایگاه آن‌ها دانست. ارکیده گل به خصوصی است. آنقدر زیباست که دلمان می‌خواهد هر زمانی یکی از آن هدیه بگیریم. در سال‌های اخیر ارکیده‌ها به شهرت بیشتری رسیده‌اند و در طراحی مدرن منازل حرف اول را می‌زنند. ارکیده نماد باروری، افسون، عشق و زیباییست. ارکیده را به مادران تازه فارغ شده که خانواده‌ای را گسترش می‌دهند تقدیم کنید یا به کسی که دوستش دارید و نمی‌خواهید رز استفاده کنید. ارکیده به دلیل یادآوری زیبایی گلی بسیار مناسب برای استفاده در سالن‌های زیبایی و مزون‌هاست. 
برای نشان دادن توجه، معصومیت و علاقه بی حد و حصر نیز ارکیده را فراموش نکنید. حقیقت جالبی که در مورد ارکیده وجود دارد این است که این گل شگفت انگیز آرامش و سکوت را به محیط می‌آورد. ارکیده‌ها ضمن تنوع بیش از حد، روزگارانی بسیار کمیاب بوده اند و همین موضوع باعث شده گل‌هایی بسیار لوکس به حساب آیند. 
در این بسته گل شاخه‌ای تمامی این شکوه و زیبایی را صاحب شوید و اگر تمایل دارید، این گل را به عنوان هدیه‌ای مناسب مراسم خواستگاری یا مناسبتی این چنینی استفاده کنید، نگاهی به سبد گل الوان با ارکیده‌های صورتی و ارکیده سفید داشته باشید.
 

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

 شاید اگر از آغاز ارکیده‌ها به وفور کشت می‌شدند، امروزه چنین جایگاهی نداشتند. همین کم بودن و سختی شرایط نگهداری آن را به گلی لوکس تبدیل کرده است و ارکیده شده نماد خاندان سلطنتی انگلستان. ارکیده‌ها گل‌های فوق العاده باشکوهی هستند و هم می‌توان ساقه آن‌ها را در آب قرار داد و هم گل را به صورت شناور در ظرفی از آب نگهداری کرد. این گل در بسیاری از فرهنگ‌ها نماد احترام به بانوان است و در مناسبت‌های مختلف به خانم‌ها هدیه داده می‌شود. شما نیز می‌توانید آن را به عزیزترین زن زندگی خود تقدیم کنید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات