خرید تاج گل رژینا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


زمانی که قصد دارید شخصیت والا و ارجمندی خود یا سازمان‌تان را با ارسال تاج گل به دیگران نشان دهید، حتما از گل‌هایی استفاده ‌می‌کنید که مفهوم درستی را انتقال دهند. یکی از مجلل‌ترین و با شکوه‌ترین گل‌های موجود در سایت تاج گل رژینا است که با بازی رنگ های گرم در میان انبوه گلایول‌های سفید و شب بوی شیری درونی‌ترین احساسات شما را انتقال خواهد داد. این تاج گل نمادی بزرگ از انرژی‌های خوشایند و امید به زندگی و روشنایی است‌  جانمایی گل‌های آنتریوم سرخ، لیلیوم نباتی، ژربرای صورتی در پوششی از برگ سبز پالم به گونه‌ای است که ضمن احترام و آرزوی آرامش برای متوفی، احترام و تسلای روشن و باشکوهی را به بازماندگان می‌رساند. این محصول لوکس و با وقار هم برای دوستان صمیمی و هم برای گروه همکاران انتخابی شایسته است 

 

قیمت:

۳,۷۲۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 350*170سانتی متر می‌باشد.

* تاج گل ۳ طبقه که بخاطر ارتفاع بلند آن مناسب برای فضاهای باز خواهد بود. این تاج گل ترکیبی از رنگ‌های سفید، قرمز و سبز است. 
* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایول سفید 50 شاخه
آنتریوم سرخ 10 شاخه
لیلیوم نباتی 5 شاخه
ژربرا صورتی 15 شاخه
شب بو سفید 25 شاخه
برگ سبز پالم 8 عدد