خرید تاج گل روناک

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


یادبودی از صلح و آرزوی های لطیف توام با آرامش، در ابعادی 270*140 سانتی متری، ره آوردی موثر برای ایجاد یک همدردی ناب. این محصول کارکردی دارد که با انتخاب یک پیام تاثیرگذار میتواند به ملکه تاج گل های مراسم تبدیل شود. گلایول به عنوان نماد تسلی در فرهنگ ایرانی عضو مهم این تاج است اما همسایگی شب بو سفید، آنتریوم صدفی، لیلیوم نباتی و ژربرای رویال ارزش بصری آن را ارتقا داده و با هم آوایی گل های سفید در کنار سیاه پوشان مراسم، پرتویی از آرامش در مخاطب شما ایجاد می کند.

قیمت:

۲,۳۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

تاج گل ۲ طبقه که ترکیب رنگ سفید و سبز و زرد دارد. این تاج شامل گلهای لیلیوم، آنتریوم، شب بو و گلایل با شاخه های پالم است.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم نباتی ۲۰ شاخه
گلایل ۴۰ شاخه
شب بو ۲۰ شاخه
آنتریوم ۶ شاخه
داوودی سفید ۱۰ شاخه
برگ پالم ۶ شاخه