خرید تاج گل ثمر

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


انتخاب یک تاج گل همیشه می‌تواند حس اندوه و ارادت ما را نسبت به عزیز از دست رفته به خوبی منتقل کند. زیرا هرکدام از گل‌های مورد استفاده در یک تاج گل می‌توانند مفاهیم مختلفی را برسانند. تاج گل ثمر ترکیبی از امید، صبوری و روشنایی برای بازمندگان، آرامش و صلح ابدی برای متوفی و شکوه و جلال را برای محل مراسم است. از دیگر ویژگی‌های این تاج شایسته، جانمایی فوق العاده و تحسین برانگیز گل‌های به کار رفته در آن است. گلایول سفید، شب بوی ابیض، آنتریوم صدفی، لیلیوم نباتی و ژربرای خنثی، در کالبدی از سبز باطراوت از برگ‌های پالم بازیگران اصلی این نمایش خالص و بی‌نقص از ارجمندی شما هستند. این تاج احترام حاضران را برخواهد انگیخت و پیامی موثر و به یادماندنی از شما را به یادگار خواهد گذاشت. 

 

قیمت:

۳,۴۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 350*160 سانتی متر می‌باشد.

* تاج گل ۳ طبقه که بخاطر ارتفاع بلند آن مناسب برای فضاهای باز خواهد بود. این گل ترکیبی از رنگ‌های سفید و سبز است.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایل ۵۰ شاخه
شب بو ۳۰ شاخه
آنتریوم ۱۵ شاخه
ژربرا ۲۰ شاخه
لیلیوم ۱۵ شاخه
شاخه پالم ۷ شاخه