پکیج تصفیه هوای نسیم

گلدان اسپاتیفیلوم، آنتریوم، سرخس‌شمشیری


وقتی در شهرهای آلوده زندگی می کنید و نیز مازوت و دیگر آلاینده ها در هوای کاشانه تان حضوری دائمی دارند راهکار استفاده از گیاهان تصفیه کننده هواست.  سازمان فضایی ناسا تحقیقاتی را درباره گل و گیاهانی که باعث تصفیه هوای خانه، اداره و فضای بسته می‌شوند انجام داده است پکیج تصفیه هوای نسیم برای این کار موثر است. این پکیج گلدان اسپاتیفیلوم، آنتریوم، سرخس‌شمشیری تشکیل شده است.
گل اسپاتی فیلوم(لیلی صلح)
گل لیلی صلح از گیاهان بسیار زیبای گلدانی است که گل های باطراوت لطیفی دارد. این گل به نور غیر مستقیم احتیاج دارد. این گل رطوبت خاک را دوست دارد و وقتی کم آب می شود پژمرده می گردد. گل لیلی صلح برای تصفیه مواد سمی مانند تری کلرواتیلن، زایلن، بنزن و ... مناسب است. این گیاه در لیست پیشنهادی ناسا امتیاز بالایی را برای تصفیه الودگی دریافت کرده است.
سرخس برگ شمشیری
این گیاه که به سرخس بوستون نیز شناخته می‌شود یک گیاه آپارتمانی است که در نور کم هم رشد می‌کند اما نیاز به نور غیرمستقیم خورشید دارد. سرخس برگ شمشیری قادر است تا فرمالدِهید موجود در هوا را از بین ببرد.همچنین رطوبت‌ساز است و هوای خشک را که برای پوست مضر است از بین می‌برد.
آنتریوم
یکی از جذاب ترین و پرفروش ترین گلدان های گلیتال که یک مهندس تصفیه هواست. این گل از خانواده گل شیپوری و از تصفیه کننده های خوب هواست. ظاهر زیبایش با رنگ خاصی که دارد موجب زیبایی محیط پیرامون است. این گیاه نیاز به نور غیر مستقیم داشته و به یک یا دوبار آبیاری در هفته نیاز دارد. فضاهای مرطوب خانه را برای نگهداریش انتخاب کنید مانند آشپزخانه یا حمام. سمومی که این گل آنها را از بین می برد شامل آمونیاک، زایلن، تولوئن و فرمالدهید است

 

قیمت:

۱,۹۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اسپاتی فیلوم

نور: سایه دوست

آب: رطوبت همیشگی خاک (غبار پاشی در فصول گرم)

دما: 15 تا 23 درجه سانتیگراد
سرخس برگ شمشیری

نور: نور فیلتر شده یا شمالی

آب: هفته ای دو یا سه مرتبه (بین دو آبیاری سطح خاک خشک شود)

دما: بین 15 تا 18 درجه سانتیگراد
آنتریوم

نور: سایه دوست

آب: رطوبت همیشگی خاک (غبار پاشی در فصول گرم)

دما: 15 تا 23 درجه سانتیگراد

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
اسپاتیفیلوم 1 گلدان
آنتریوم 1 گلدان
سرخس‌شمشیری 1 گلدان