خرید گلدان سرخس شمشیری

همیشه سبز


گلدان سرخس شمشیری، یکی از سازگارترین گیاهان آپارتمانی است. زادگاه این گیاه مناطق بومی آمریکا بوده و در دسته گلدان‌ها تصویه کننده قرار می‌گیرد. این گیاه که به ارتفاع یک تا دو متری نیز می‌رسد، همیشه سبز بوده و هم در شکل گلدانی و هم آویزی می‌تواند زیبایی محیط را دو چندان کند. سرخس دارای 30 گونه مختلف است و رشد عرضی دارد. به همین دلیل گیاهی رونده به حساب می‌آید. 

این گیاه بی‌نظیر دارای برگ‌های ظریف و پرشمار،اما بزرگی است که به رنگ سبز روشن هستند. نگهداری گلدان سرخس پیچیده‌ نیست و هر کسی از عهده آن بر می‌آید. به همین دلیل می‌توانید آن را در منزل و محل کار به راحتی نگهداری کنید. لازم به ذکر است که سرخس جز گیاهان سایه‌دوست به شمار می‌آید.

قیمت:

۸۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

نور:

این گیاه سایه‌دوست بوده و باید از نور فیلتر شده خورشید برای رشد آن استفاده کرد. ترجیحا گیاه خود را کنار پنجره شمالی قرار دهید یا با استفاده از قرار دادن پرده نور شدید خورشید را کم کنید.  

خاک:

بهترین خاک برای این گلدان خاک‌برگ است. همچنین می‌توانید مخلوطی از خاک لوم، پیت ماس، شن درشت و کمی ماسه به همراه اندکی کود دامی پوسیده برای رشد بهتر هم استفاده کنید. 

دما:

با توجه به ذات مرطوب این گیاه، دمای 25 تا 30 درجه هم، به شرط داشتن رطوبت قابل تحمل است. اما ایده‌آل‌ترین دما برای نگهداری سرخس دمای بین 15 تا 18 درجه سانتی‌گراد است. 

آب:

روش مناسب آبیاری این گیاه هفته‌ای دو یا سه مرتبه است. دقت داشته باشید زمانی که بین دو آبیاری سطح خاک خشک شد، به گلدان‌تان آب بدهید. نکته مهم این که روی برگ‌ها آب نریزید تا آن‌ها خشک و پژمرده نشوند

رطوبت:

برای تامین رطوبت مورد نیاز این گیاه سینی زیر گلدان را همیشه پر آب نگه دارید. البته خاک ته گلدان هرگز نباید تماس مستقیمی با آن داشته باشد و به این منظور گلدان را روی سنگ‌ریزه قرار دهید.