خرید گلدان اسپاتی فیلوم

آوای سبز صلح


گیاه اسپاتی فیلوم یا اسپاتیفیلوم گیاه آپارتمانی سایه دوست و گرمسیری آسیای شرقی و آمریکای مرکزی است و ظاهری شبیه شیپوری دارد. همانطور که از نام انگلیسی آن (Lilly) مشخص است، این گیاه نیز از خانواده شیپوری است. این گلدان زیبا که جزو گیاهان تصویه کننده هوا هم هست را می‌توان در محیط بسته داخل منزل و یا بیرون از منزل نگهداری کرد. این گیاه برگ‌های همیشه سبز نوک تیز و براقی دارد که حتی بدون گل هم شما را شگفت‌زده خواهد کرد. اسپاتیفیلوم به طور عادی دوبار در سال گل خواهد داد. گل‌های سفید این گیاه، ظریف بوده و بر روی سنبله‌ی سفید استوانه‌ای شکل به طول 3 سانتی متر قرار دارند. گل‌های لطیف و زیبایی که یادآور پاکی و معصومیت است، به همین دلیل اسپاتیفیلوم بهترین هدیه برای روز مادر است. 

 

قیمت:

۷۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

نور:

این گیاه نور دوست بوده و ایجاد نوری غیر مستقیم و نیم سایه برای اسپاتی فیلوم مناسب است. قراردادن گلدان در محیط بدون نور باعث پژمردگی برگ‌های آن خواهد شد. 

رطوبت:

رطوبت از جمله علاقه مندی‌های این گیاه است. به این منظور یک ظرف آب در کنار گلدان خود قرار دهید تا رطوبت محیط را فراهم کند.

خاک:

این گیاه به خاکی سبک با زهکش بالا نیاز دارد. بهترین ترکیب برای آن مخلوط خاک برگ همراه با مقداری پیت ماس است. توجه کنید که اگر عناصر مغذی خاک تامین نشود، رشد برگ‌ها و گل‌دهی به تاخیر می‌افتد. 

دما:

از آنجا که زادگاه اسپاتی مناطق گرمسیری است، گیاه به سرما حساس است و بهترین دما برای نگهداری از آن بین 15 تا 23 درجه سانتی‌گراد است.