خرید سبد گل سپیده


سفید، رنگ پاکیست و گل‌های سفید هم یادآور پاکی، خلوص و سادگی هستند. رز سفید،  نماد پاکی و معصومیت است و جز بهترین گل‌ها برای هدیه کردن به خانم‌ها، مادران و همکاران خوب است. اگر می‌خواهید توجه خود را به دیگران با استفاده از گل نشان دهید از رز استفاده کنید و اگر میخواهید عشق را به زبان گل‌ها به کسی بفهمانید، از رز قرمز استفاده کنید.
آنتریوم را اگر یک زن در نظر بگیرید، به مادری می‌ماند که فرزندش را در آغوش گرفته و از او مراقبت می‌کند. همین شباهت او را به نماد مراقبت تبدیل کرده است. آنتریوم برای هدیه کردن به مادری که به تازگی فرزندی را به دنیا آورده است بسیار مناسب است. از طرفی می‌توانید آن را به کسی تقدیم کنید که می‌خواهید از وی مراقبت کنید و حواستان به او هست. 
ترکیب رز و آنتریوم در سبد سپیده، سبدی لوکس در عین سادگی ساخته است. سبدی که برای هدیه کردن به خانواده و دوستان در شرایط مختلف و هم حسی با همکاران و شرکای تجاری در زمان‌های غم و شادی انتخابی بسیار هوشمندانه است. گلیتال این سبد را آماده کرده تا بتوانید آن را به صورت آنلاین تهیه کنید و در زمان مناسب و با ارسالی درخور به دست مخاطب برسانید.
 

۵۷۷,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۰۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

محصولات پر فروش