تاج گل کادوس

محصولی لوکس برای مناسبت‌های ویژه


تاج سه طبقه کادوس یک سوناتای دلپذیر از شکوه و زیبای است. ترکیب رنگی سفید، صورتی و بنفش اشرافی، جلوه خاصی به کادوس بخشیده است و در کنار این شکوه جذاب، سادگی و بی پیرایگی مطلق این تاج چشم را نوازش می‌کند.  آنتریوم صورتی در بالای این تاج قراردارد که با لیلیوم اورینتال ترکیب بی‌نظیری از آرامش و جادو به تاج بخشیده است. همین خصوصیات این تاج گل را به انتخابی لوکس بدل می‌کند. اندازه این تاج حدود 2.5 تا 3 متر است که برای مراسم افتتاحیه و تبریک و رویدادهای تبریک مناسب است. معرفی و اهمیت حضور شخصیت شما در یک مراسم افتتاحیه و رویدادهای مهم، بسیار حائر اهمیت است. به همین دلیل سفارش تاج کادوس اصالت، اهمیت و شخصیت را به دنبال دارد. تاج گل کادوس بسیار شایسته افرادی ست که می‌خواهید از موفقیت آنها به خود ببالید و با شادی آنها شاد شوید.

قیمت:

۴,۱۸۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اگر تصمیم دارید شخصیت والای سازمان خود را در میان هم‌صنفان و همکاران به رخ بکشید یا برای یک دوست ارزشمند که شادی او مایه مباهات شماست، پیام تبریکی منحصر به فرد بفرستید انتخاب این تاج  سه طبقه  سزاوار است. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.