فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | مزایا و اهمیت حضور گل در افتتاحیه کسب و کار

مزایا و اهمیت حضور گل در افتتاحیه کسب و کار

یکی از مهم‌ترین و خوشایندترین اتفاقاتی که در زندگی هر شخصی ممکن است رخ دهد افتتاح یک کسب و کار جدید است. شروع یک کار جدید به عنوان یک پیشرفت شغلی، از لذت‌بخش‌ترین اتفاقات زندگی است که اکثر افراد دوست دارند این شادی را با دوستان خود تقسیم کنند، بنابراین با یک افتتاحیه این پیشرفت را در کنار دوستان و آشنایان خود جشن می‌گیرند. 
یکی از آداب و اصول شرکت در افتتاحیه این است که حتما دسته گل و یا تاج گلی به همراه داشته باشید و به میزبان هدیه دهید، تا به این وسیله پیام خوشحالی خود را از پیشرفت او نشان دهید. از آنجایی که هر گلی مناسبت خاص خودش را دارد، باید نسبت به هدیه کردن گل‌ها در مراسم افتتاحیه هم توجه داشت. 
خرید و اهدای گل در روز افتتاحیه باعث ایجاد روابط عمیق و دوستانه میان شما و صاحب کسب و کار می‌شود، به علاوه تاج گل و بسته گل هدایایی سودمند هستند که نشان‌دهنده احترام به شخصیت فرد مقابل بوده و اهمیت رابطه شما و صاحب رویداد را نزد بقیه مدعوین ویژه‌تر خواهد کرد.
اما اگر فرصت شرکت در افتتاحیه را ندارید، می‌توانید با خرید آنلاین یک تاج گل زیبا و ارسال آن به محل افتتاحیه، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه عدم حضور خود را نیز جبران کرده و پیام‌تان را منتقل کنید. حالا کدام گل‌ها می‌توانند به درستی این پیام را به مخاطب انتقال دهند؟ در ادامه نگاهی به چند گل داریم که می‌تواند بهترین گزینه برای مراسم افتتاحیه یک کسب و کار باشند: 

گل سرخ
گل‌ رز فقط نماد عشق و محبت نیست، بلکه می‌تواند چیزهای زیادی را به مخاطب بگوید. به عنوان مثال گل رز زرد نشان‌دهنده شادی بوده در حالی که گل رز سفید به معنای خلوص و بی‌گناهی است. در حالی که دادن 12 گل رز بیان عشق است، 25 گل رز را مناسب برای تبریک گفتن می‌دانند.

گل شکوفه گیلاس
گل‌های شکوفه گیلاس در بیان دوستی استفاده می‌شوند. فرستادن این گل‌ها به معنی تحسین برای موفقیت است. اگر دوستان‌تان در زندگی خود به موفقیتی دست یافته‌اند، از رویدادهای ورزشی و فارغ التحصیلی گرفته تا افتتاحیه یک کسب و کار، می‌توانید با یک سبد گل یا تاج گل تزیین شده با گل‌ شکوفه‌های گیلاس این موفقیت را به آن‌ها تبریک بگویید.

گل لاله
گل لاله می‌تواند چیزهای زیادی از جمله شهرت را نشان دهد. این گل همچنین می‌تواند برای رسیدن به موفقیت مناسب باشد، برای مناسبت‌هایی چون یک افتتاحیه و یا شروع یک فعالیت جدید. لاله انتخاب خوبی است که پیام شما را به درستی به مخاطب می‌رساند.

گل نیلوفر صورتی
گل نیلوفر صورتی به طور سنتی گلی است که برای تبریک به یک دختر از آن استفاده می‌شود. نیلوفرهای صورتی یک گزینه عالی برای افتتاح یک مجموعه با مدیریت یک خانم هستند. البته اگر چندان به این هنجارهای جنسیتی اعتقاد ندارید، نیلوفرهای سفید هم می‌توانند گزینه جایگزین خوبی باشند.

گل ارکیده
گل ارکیده از آنجایی که گلی خاص و منحصر به فرد است، می‌تواند یک انتخاب سرگرم کننده برای تبریک به افراد باشد. چرا که ارکیده‌ها یک گل معمولی نیستند و تفاوت را به مخاطب شما القا می‌کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند نماد غرور و بلوغ باشند. چند شاخه ارکیده و داودی به خوبی یک دسته گل خاص را برای تبریک تشکیل می‌دهند.

گل بنفشه
گل بنفشه می‌تواند نمادی از فروتنی و خیرخواهی باشد. این گل‌های فوق‌العاده و جذاب برای هر فصلی مناسب بوده و از آن‌ها به عنوان به رسمیت شناختن فصل جدید استفاده می‌شود. همین مفهوم، این گزینه را برای مقصودی مانند افتتاحیه کسب و کار جدید متمایز خواهد کرد. 

 

در آخر باید اضافه کرد این گل ها فقط برخی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها هستند. شما می‌توانید به بازارهای گل آنلاین مراجعه کنید و هر گلی را که می‌خواهید انتخاب کنید. ترکیباتی از گل‌هایی که نام بردیم را استفاده کنید یا طبق خلاقیت خودتان ترکیب جدیدی بسازید. فقط در این میان بعضی چیزها را به خاطر داشته باشید:
رنگ مورد علاقه مخاطب شما چیست؟ آیا یک نوع گل مورد علاقه دارد؟ آیا به گل یا گیاه خاصی حساسیت دارد؟ خانم است یا آقا؟ گل‌ها را برای چه نوع کسب و کاری هدیه می‌دهید؟ میزان صمیمیت شما با فرد هدیه گیرنده چه قدر است؟
فراموش نکنید که به همراه دسته گل ارسالی حتماً یک کارت کوچک که یادداشت کوتاهی را در آن نوشته‌اید و به مخاطبتان تبریک می‌گویید، را داخل گل قرار دهید. سعی کنید جمله‌ها از قلب شما بیرون آمده باشند و واقعاً برای گیرنده آرزوی موفقیت در کارش را داشته باشید. این دلگرمی در ابتدای راه هر کسب و کاری خوشحال کننده و امیدبخش است. فراموش نکنید که استفاده از گل می‌تواند بهترین تاثیر را بر مسیر موفقیت‌های شخصی و کاری افراد داشته باشد. شما می‌توانید برای مشاهده و بررسی محصولات مختلف به سایت گلیتال سر بزنید و انواع نمونه‌ها را با جزئیات بسیار ببینید، بررسی کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

«اسماج» دسته‌ای از گیاهان معطر است که به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند. ترکیب این گیاهان علاوه بر عطر خوشی که پس از سوزاندن در محیط پخش می‌کند، خواص دیگری چون بالا بردن...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

گیاه کوردلین که با نام­‌هایی همچون گیاه آتشین و یا کوردلینا نیز شناخته می‌­شود، نوعی گیاه کم توقع، مقاوم و سازگار است که دارای 15 گونه مختلف می‌باشد. کوردلین در زبان یونانی به معنای گیاهی است که ساقه‌­های...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه‌ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می‌کنند.