خرید تاج گل هلنا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


زمانی که در غم از دست دادن عزیزی، چه دوست صمیمی و یا شریک تجاری هستید. انتخاب یک تاج گل برای مراسم تدفین باعث می‌شود تا مدت‌ها حس احترام و تسلی شما همراه آن‌ها باشد. به این منظور انتخاب تاج گل هلنا، انتخاب هوشمندانه‌ای است. این تاج سه گانه برتر گلیتال، در مرکز خود چیدمانی تحسین برانگیز و خاص از آنتریوم و لیلیوم دارد تا علاوه بر بالا بردن عمر تاجِ گل تا روزهای متمادی، نمادی از آرزوی طول عمر و آرامش را به مخاطب‌تان القا کند. استرلیتزیا در بالای تاج، تاثیر بصری آن را افزایش داده و گلایل و شب بو در چارچوبی از برگ پالم به یگانگی یادبود شما جلوه‌ای افسانه‌ای می‌بخشد. 

قیمت:

۳,۲۸۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 350*160 سانتی‌متر می‌باشد.

* این تاج گل ۳ طبقه، بخاطر ارتفاع بلند آن مناسب برای فضاهای باز خواهد بود. این گل ترکیبی از رنگ‌های سفید، قرمز و سبز است.
* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایل ۵۰ شاخه
شب بو ۳۵ شاخه
لیلیوم ۱۵ شاخه
آنتریوم ۱۵ شاخه
ژربرا ۲۰ شاخه
استرلیتزیا ۶ شاخه
برگ پالم ۱۲ شاخه