تاج گل مونیکا

محصولی لوکس برای مناسبت‌های ویژه


شادی، طراوت و احترام سه عنصری است که مولود تاج گل مونیکا است. مونیکا یک بانوی باشکوه و دلفریب است. تاجی برای شادی و ابراز احترام، افتخار و آرزوی موفقیت. مونیکا ترکیب بندی نابی از رنگ‌های مجلل و کلاسیک را در خود دارد. ژربرا پر رنگ ترین حضور را در تاج گل مونیکا دارد. گل ژربرا پنجمین گل محبوب جهان و به معنای خلوص و شاد بودن  است. نواع مختلفی از ژربرا وجود دارند که با استفاده از آن‌ها به راحتی می‌توان احساسات خود را به اطرافیان و دوستان بیان کنید. از دیگر سو لیلیوم اورینتال خود نمادی از پاکی‌ست که وقار خاصی به این تاج بی‌نظیر می‌دهد. اگر همکاران و شرکای شما در آستانه قله‌ توفیق و کامروایی هستند مونیکا شایسته پیروزی آنهاست.

قیمت:

۲,۰۷۸,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

 

آلسترومریا، لیلیوم اورینتال و آنتریوم از دیگر گل‌های اصلی تاج گل مونیکا هستند که هر کدام جلوه خاصی از خلوص و شایستگی را نشان می‌دهند. تاج گل مونیکا بسیار شایسته افرادی ست که می‌خواهید از موفقیت آنها به خود ببالید و با شادی آنها شاد شوید.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
ژربرا 20 شاخه
آلسترومریا 10 شاخه
لیلیوم 10 غنچه
آنتریوم 15 شاخه