تاج گل لاوندر

شکوه یک یادگاری


تاج گل لاوندر یکی از محصولاتی است که به عنوان انتخاب اول مشتریان برای خرید تاج گل شناخته می‌شود. قیمت این تاج با توجه به گل‌های بی‌نظیری که در آن به کار رفته بسیار مناسب است. این تاج خوشرنگ حس پویایی و زندگی، سادگی در عین خاص بودن را در بیننده ایجاد می‌کند.

بنفش اشرافی، رنگی است که سوژه اصلی لاوندر است و در کنار این شکوه جذاب، سادگی و بی‌پیرایگی مطلق این تاج چشم را نوازش می‌کند. هفت آنتریوم بنفش در بالای این تاج قراردارد که با لیسانتوس و آلسترومریا در طیف آبی و بنفش، آرامش سحرآمیزی به تاج بخشیده است.

* ارتفاع این تاج یک متر سی سانتی متر می باشد

قیمت:

۱,۲۶۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

تاج لاوندر برای مراسم‌هایی که می‌خواهید صمیمیت و خوشحالی خود را از حضور درآن ابراز کنید بسیار مناسب است. علاوه بر آن، رزهایی که در حصار داوودی‌های تازه قرار گرفته؛ می‌توانند پیام دوستی، صلح و شادی شما را به مخاطبتان ابراز کند. تبریک شما برای افتتاحیه کسب و کار دوست‌تان، یا موفقیت شریک کاری‌تان در یک پروژه‌ یا تولد عزیزن‌تان با این تاج گل شایسته‌تر می‌شود.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم بنفش 11 شاخه
لیسیانتوس 20 شاخه
آلسترومریا 12 شاخه
داوودی 10 شاخه
زنبوری 10 شاخه
رز هلندی 3 شاخه