خرید تاج گل شیوا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


 تاج گل شیوا یادبودی از صلح و آرزوهای لطیف توام با آرامش است که بدرقه‌ای موثر برای انتقال حس همدردی ناب، برای مراسم سوگواری است. وقتی عزیزی از دست می‌رود ارسال تاج گل برای تسلی خاطر بازماندگان ضرورت دارد. به همین دلیل است که این محصول همراه با انتخاب یک پیام تاثیرگذار می‌تواند به ملکه تاج گل‌های مراسم تبدیل شود. گلایول سفید به عنوان نماد تسلی در فرهنگ ایرانی عضو مهم این تاج است. اما قرارگیری شب‌بو سفید، آنتریوم سبز دوست داشتنی، لیلیوم نباتی و ژربرای رویال ارزش بصری آن را ارتقا داده و با هم آوایی گل‌های سفید در کنار سیاه پوشان مراسم پرتویی از آرامش و احترام را در مخاطب شما ایجاد می‌کند.

قیمت:

۱,۴۸۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
شب بو ۱۵ شاخه
ژربرا ۱۰ شاخه
لیلیوم نباتی ۷ شاخه
آنتریوم سبز ۳ شاخه
گلایل ۲۰ شاخه
تزئینات لازم