خرید تاج گل سیمین

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگاننمونه‌ای از مراسمات که گل در آن کاربرد فراوان دارد مراسم عزاداری و ترحیم است. در این لحظات است که انتخاب یک تاج گل ترحیم مفهومی از احترام و اندوه شما را به مخاطب ابراز می‌کند. اگر می‌خواهید در میان انبوه غم، مخاطب خود را امیدوار و دلگرم کنید تاج گل سیمین بسیار شایسته است. این تاج ترکیبی از آنتریوم و لیلیوم است که وجه‌ای لوکس به آن داده و در کادرسازی برگ پالم و سیکاس تاجی زیباییِ آمیخته به شکوه را به نمایش می‌گذارد. این همنشینی بی‌نظیر با یک روبان مشکی با ایجاد حس همدردی می‌تواند مناسب‌ترین پیام حضور شما و یا سازمان‌تان در مراسمات باشد.

قیمت:

۴,۶۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 270*140 سانتی متر می‌باشد.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم ۴۰ شاخه
آنتریوم سبز ۱۵ شاخه
آنتریوم سفید ۱۵ شاخه
برگ سیکاس ۱۵ شاخه