خرید تاج گل دینا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


گل این قابلیت را دارد که با توجه به مفهوم هر گل در مراسم تدفین حس اندوه و همدردی شما را به درستی منتقل کند. تاج گل دینا با همین رویکرد ساخته شده است. گل‌های این تاج بر محوریت آنتریوم سرخ فام و استرلزیا چیدمان شده‌اند تا در کنار ادای احترام و آرزوی آرامش، پیام زندگی، حرکت، سرزندگی و سلامتی را به مخاطب منتقل کند. در کنار آن ژربرا و شب بو نقش عمده‌ای در صلابت و شکوه یادبود شما دارند. این ترکیب لوکس و رویایی  پیام تسلای شما را هوشمندانه منتقل خواهد کرد. این تاج گل بلند قامت بی‌شک یکی از برجسته‌ترین یادبود‌های مراسم‌ سوگواری مخاطبین شما خواهد بود که ارجمندی و ارزش شما و مجموعه مطبوع‌تان را برجسته‌تر خواهد کرد

 

قیمت:

۳,۷۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 350*160 سانتی متر می‌باشد.

* تاج گل ۳ طبقه که بخاطر ارتفاع بلند آن مناسب برای فضاهای باز خواهد بود. این گل ترکیبی از رنگ‌های سفید، سرخ و نارنجی است. 
* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایل ۵۰ شاخه
شب بو ۳۰ شاخه
آنتریوم سرخ ۱۵ شاخه
استرلیتزیا ۷ شاخه
ژربرا ۳۰ شاخه
برگ پالم ۷ شاخه