خرید تاج گل آوین

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


با توجه به کارکردهای متفاوت گل در انواع مراسم‌های مختلف از جمله ترحیم ، شایسته است در چنین شرایطی از یک انتخاب لوکس و منحصر به فرد بهره بود. به همین منظور تاج گل آوین به عنوان یکی از مجلل‌ترین و باشکوه‌ترین تاج گل‌ها در گلیتال طراحی شده ‌است تا به خوبی حس احترام و اندوه شما را به مخاطب نشان دهد. گل‌های بکاررفته در این محصول بسیار لوکس و چشم‌نواز است. لیلیوم، آنتریوم و استرلیتزیا از نفیس‌ترین اجزای این تاج شاهانه است. این تاج گل 3 طبقه با جثه عظیمش ارجمندی و عظمت پیام تسلیت شما را به شیواترین حالت ممکن ابراز می‌دارد و این عظمت در کنار کیفیت و ملاحت گل‌های لوکس و تعادل گلایول سفید و شب بو پرستیژ تسلیت شما را در نگاه افراد دو چندان می‌کند.

 

قیمت:

۳,۷۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

ابعاد این تاج گل 350*160 سانتی متر می‌باشد.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایل ۵۰ شاخه
شب بو ۳۰ شاخه
آنتریوم سرخ ۱۵ شاخه
ژربرا ۱۵ شاخه
لیلیوم ۱۵ شاخه
استرلیتزیا ۵ شاخه
برگ پالم ۷ شاخه