خرید تاج گل آترین

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


فقدان یک دوست نزدیک، یا یک شریک تجاری و همکار، انسان را اندوهگین خواهد کرد. به همین منظور ضرورت ارسال یک تاج گل می‌تواند مفهوم عمیقی از احساست شما را بیان کند. تاج گل آترین با استفاده از رنگ سفید که رنگی مثبت و آرامش‌بخش است، می‌تواند پیام دوستی، صلح و همدردی شما را در کانالی مثبت انتقال دهد. در این تاج، از گلایول که سمبل احترام به درگذشتگان است به خوبی در کنار شب بو به عنوان تمثیلی از دوستی و صمیمی‌ترین احساسات قرار گرفته است. ژربرا و لیلیوم به شکلی مطلوب اعتبار و پرستیژ یادبود شما را القا کرده‌اند. همچنین این تاج با در اختیار داشتن طیف رنگ گرم و متعادل تشخص پیام شما را در حالتی کامل به دوستان، مجموعه‌ها و شرکای اقتصادی ارسال خواهد کرد.

 

تاج گل ۲ طبقه که ترکیب رنگ سفید و سبز و زرد دارد. این تاج شامل گلهای لیلیوم، آنتریوم، شب بو و گلایل با شاخه های پالم است.

قیمت:

۲,۶۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 270*140 سانتی متر می‌باشد.
* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلایل ۴۰ شاخه
سب بو ۲۰ شاخه
آنتریوم ۸ شاخه
لیلیوم ۱۴ شاخه
داوودی ۱۰ شاخه
برگ پالم ۶ شاخه