تاج گل شادی توکا

یک یادمان باشکوه


تاج گل توکا یکی از محصولاتی است که به عنوان انتخاب اول مشتریان برای خرید تاج گل شناخته می‌شود. قیمت این تاج با توجه به گل‌های بی‌نظیری که در آن به کار رفته بسیار مناسب است. این تاج خوشرنگ حس پویایی و سرزندگی را در بیننده ایجاد می‌کند. این تاج بی‌نظیر به دلیل وجود لیلیوم که نمادی از ازدواج و زایش است، بهترین هدیه لوکس برای مراسم ازدواج است. 

رنگ قرمز عنابی، رنگی است که سوژه اصلی توکا است و در کنار این شکوه جذاب، سادگی و بی پیرایگی مطلق، این تاج را دلنشین می‌کند. 30 شاخه گل آنتریوم عنابی در بالای این تاج قراردارد که با لیلیوم در طیف روشن آرامش سحرآمیزی به تاج بخشیده است. 

این تاج گل بهترین انتخاب برای نشان دادن شخصیت موقر و بالای شما و ابراز احترام به عزیزترین دوستان و همکاران شما است.

 

قیمت:

۲,۰۷۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

این تاج گل چشم‌‍نواز می‌تواند احساس شادی و خوشبختی را برای شما به ارمغان بیاورد، شهرت این گل به مهمان نوازی است. رنگ قرمز این گل را به عشق‌تان هدیه دهید، گلبرگ‌های قلبی شکل گل آنتریوم برای عشق‌تان یادآور قلب سرشار از عشق شما خواهد بود. رنگ سفید این گل را می‌توانید برای کسی که فرد بسیار خاصی برای شما که سرشار از خلوص و بی‌گناهی است هدیه دهید، آن شخص می‌تواند خودتان باشد.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 30 شاخه
لیلیوم اورینتال 4 شاخه
برگ پالم 4 عدد