تاج گل شادی توکا

یک یادمان باشکوه


تاج گل توکا یکی از محصولاتی است که به عنوان انتخاب اول مشتریان برای خرید تاج گل شناخته می‌شود. قیمت این تاج با توجه به گل‌های بی‌نظیری که در آن به کار رفته بسیار مناسب است. این تاج خوشرنگ حس پویایی و زندگی را در بیننده ایجاد می‌کند. این تاج بی نظیر برای مراسم ها و مناسبت های شاد بسیار مناسب است. اگر تصمیم دارید ارجمندی سازمان خود را در میان گروه هم صنفان و همکاران به رخ بکشید انتخاب این تاج یک طبقه  سزاوار است.

رنگ قرمز عنابی، رنگی است که سوژه اصلی توکا است و در کنار این شکوه جذاب، سادگی و بی پیرایگی مطلق این تاج چشم را نوازش می کند. 30 آنتریوم عنابی در بالای این تاج قراردارد که با لیلیوم در طیف روشن آرامش سحرآمیزی به تاج بخشیده است 

قیمت:

۱,۴۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

این گل زیبا میتواند احساس شادی و خوشبختی را برای شما به ارمغان بیاورد، شهرت این گل به مهمان نوازی است  رنگ قرمز این گل را به عشق تان هدیه دهید، گلبرگ‌های قلبی شکل گل آنتریوم برای عشق‌تان یادآور قلب سرشار از عشق شما خواهد بود. رنگ سفید این گل را می‌توانید برای کسی که فرد بسیار خاصی برای شما که سرشار از خلوص و بی‌گناهی است هدیه دهید، آن شخص می‌توان می‌توانید خودتان باشید.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 30 شاخه
لیلیوم اورینتال 4 شاخه
برگ پالم 4 عدد