خرید گل آفتابگردان

شاخه گل آفتابگردان


نمی‌توان گل را از ادبیات هیچ زبانی حذف کرد. گل‌ها در طی قرون به بشر انگیزه بیان احساسات داده‌اند و پیام وی را به بهترین شکل منتقل کرده اند. گل‌ها گاه نماد شادی و عشق بوده اند و گاه نماد غم و احساسات عمیق‌تر. ما سال‌ها گل را برای درود به میزبان خود هدیه کرده‌ایم و سال‌ها در فرودگاه‌ها عزیزان خود را با گل بدرود گفته‌ایم. با اهدای هر رنگ و هر نوع گلی پیام منحصر به فردی را منتقل می‌کنید و هر گل رازی در دل خود دارد. در این بین آفتابگردان گلیست با معانی بسیار عمیق. گلی که با ساقه تنومند و گلبرگ‌های شگفت خود نماد زندگی طولانی شده است. گلی که گرمترین ظهرهای تابستان را پشت سر می‌گذارد و باز به خورشید وفادار است و چشم از آن برنمی‌دارد. گل‌های زرد و براق آفتابگردان، خوشبینی را به ما یاد می‌دهند و می‌گویند همیشه به نیمه روشن زندگی بیندیشید. در فرهنگ چین نیز آن را نشانه خوش‌شانسی می‌دانند و در امتحان‌های سخت و لحظات حساس آن را به یکدیگر تقدیم می‌کنند. 
آفتابگردان در طی روز خورشید را دنبال می‌کند و با دنبال کردن نور، حس مثبت را ترویج می‌کند و هر گل خود را به خورشید کوچکی در زمین مبدل می‌سازد. برای گل‌ها با ماهیت ظریف چرخاندن سر از شرق به غرب در طی روز و به دنبال خورشید کاریست بس طاقت فرسا. همین است که آفتابگردان با غروب خورشید سر به گریبان می‌برد و تا طلوع صبح فردا به خواب می‌رود و انرژی خود را ذخیره می‌کند. 
برای گسترش انرژی مثبت در اطراف خود این گل را به صورت آنلاین سفارش دهید و به نشانه احترام به دست و دلبازی خورشید و فرزند کوچک آن، گل آفتابگردان، بسته گل اشتراکی میلان را که ترکیبیست از مریم و آفتابگردان، به عزیزان خود هدیه کنید.
 

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

آفتابگردان به هر کجا که پا بگذارد، نور و گرما را به آن فضا می‌برد. این گل که چون خورشیدی کوچک بر روی زمین است، انرژی شگفت انگیزی از خود ساطع می‌کند و چون معجزه ای در فضاهای تاریک انرژی و نور را می‌پراکند. این گل‌های درشت را به نزدیکان و یا دوستان خود هدیه کنید و شادی را در اطراف آنها به جریان بیندازید. می‌توانید با آوردن آفتابگردان در گلدان‌های خود این حال خوب را به خودتان نیز هدیه کنید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات