خرید بسته گل مریم و آفتابگردان میلان

بسته گل میلان شامل گل آفتابگردان و مریم های خوشبو


گل آفتابگردان با وجود فراوانی، هنوز هم برای بسیاری از مردم یادآور قدرت است. این گل نماد زایش گیاهان و بخشنده‌ی خورشید است. گلی که گرم‌ترین روزهای سال را پیروزمندانه پشت سر می‌گذارد و سرسختی خود را به رخ همه می‌کشد. یکی از بهترین روش‌ها برای نشان دادن وفاداری و محبت به دوستان و خانواده، گل آفتابگردان است. با خرید اینترنتی گل آفتابگردان، شادی مانا را به خود هدیه و نور را به منزلتان دعوت کنید. همراهی مریم با آفتابگردان به عنوان نماد پایداری محبت و دوستی، تاثیر این پیام را دو چندان کرده است.

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال برای گل های اشتراکی رایگان می باشد.
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

مریم از شناخته‌شده‌ترین گل‌ها برای ساخت عطر است. این گل پایه بسیاری از عطرهای معروف و گران قیمت در دنیاست. گلی با بوی سرمست کننده که از عشقی پر فراز و نشیب و مهیج سخن می‌گوید. مریم‌ها رنگ سفید دارند و به صورت تجمعی از شکوفه‌های کوچک دیده می‌شوند. آفتابگردان این رنگ خنثی را نوری باور نکردنی بخشیده و رنگ زردی و سخاوت خورشید را در بسته گل اشتراکی میلان جاری ساخته است. این گل برای استفاده در منزل و یا روی میز کار شما و عزیزانتان گلی بسیار مناسب است. برای خرید بسته گل میلان دنبال مناسبت خاصی نباشید و در هر روز تابستانی این خورشید را به دیگران هدیه کنید.