گلدان زاموفیلیا

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


یک گیاه آپارتمانی زیبا با برگ‌های پهن شفاف. زاموفیلیا گلدان پرکاربردی است که در بازار با آن زامفیلیا نیز می‌گویند. این گلدان یک گیاه سرسخت و دلربا را در خود جای داده است. برای آنهایی که به گل و گیاه علاقه‌مندند اما در نگهداری از گیاهان تنبل هستند؛ زاموفیلیا انتخاب معرکه‌ایست. به عبارت دیگر خشک کردن کار سخت‌تر است تا نگهداری زاموفیلیا از آن.

این گیاه را با نام زی زی نیز می‌شناسند و در بین عشاق گل و گیاه به جواهر زنگبار مشهور است. زاموفیلیا به نور و دمای خاصی نیاز ندارد و نسبت به شرایط محیط  کمترین واکنش را نشان می‌دهد. زی‌ زی برگ‌هایی با قدرت جذب بالا دارد. این برگ‌ها به شکل بسیار ضخیم هستند. این گل یک تصفیه کننده هوای قهار است و با برگ‌های جذابش فضای زندگی شما را سحرآمیز می‌کند.

گلدان زاموفیلیا برای هدیه دادن به مناسبت تولد، یادگاری، سالگرد ازدواج، تبریک رویدادهای مختلف بسیار مناسب است. زاموفیلیا می‌تواند میز محل کارتان یا گوشه‌ای از منزلتان را زیباتر کند.

قیمت:

۷۲۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

دمای مناسب برای گلدان زاموفیلیا بین ۱۵ الی ۳۰ درجه سانتیگراد است. در صورت گرم شدن بیشتر محیط نگهداری گل باید با اسپری آب برگ‌ها را غبارپاشی کنید. دشمن خونخوار این گیاه آبیاری زیاد است. زی زی مکان‌های روشن را دوست دارد ولی در جاهای کم نور هم می‌تواند به زندگی خود ادامه دهد.
 

نکته : در فضاهایی که از نور کم برخوردارند برگ‌ها و ساقه گلدان زاموفیلیا برگ باریک می‌شود و نور زیاد باعث کلفت شدن برگ‌ها را به همراه دارد. در ضمن نور آفتاب برگ‌هایش را می‌سوزاندو پوسیدگی ریشه حاصل از آبیاری زیاد مهمترین آفت آن است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
ساقه زاموفیلیا 3 عدد
گلدان سرامیکی 1 عدد