گلدان بابا آدم

سایه سار سبز


گیاه جذاب بابا آدم یا فیلگوش یکی از باشکوه ترین گیاهان آپارتمانی است. این گیاه زیبا در صورت نگهداری درست به سه متر ارتفاع هم می رسد و قطرهای برگ های آن تا 70 سانتی متر هم رشد می کنند. وطن اصلی باباآدم جنوب شرقی آسیا است. این گل برگ‌های پهنی دارد و برگ‌ها دارای دو مدل ساده و یا با نوارهای سبز روشن هستند، در برخی از گونه‌های این گل، برگ‌ها بزرگ به فرم گوش فیل بوده و در برخی دیگر برگ‌ها کوچک‌تر و به شکل قلب می‌باشد.
برگ‌های باباآدم ظاهری شگفت انگیز دارند و بهترین گزینه برای هدیه دادن به افرادی است که به دنبال پرورش گل و گیاهان متفاوت و استثنایی می‌گردند. گیاه باباآدم برگ‌های بزرگ، پهن، سبزرنگ و شبیه به قلب دارد.

۲۵,۵۰۰ تومان

قیمت:

۹۸۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

نور:

گیاه به نور متوسط احتیاج دارد. از قرار دادن گل بابا آدم در نور مستقیم بپرهیزید. به عنوان مثال می‌توانید گیاه را در فاصله ۱.۵ متری پنجره قرار دهید که هم نور خوبی دارد و هم از نور مستقیم در امان است.

خاک:

خاک مورد نیاز گیاه باید حاوی مقادیر بالایی از کودهای آلی گیاهی یا حیوانی باشد. بهترین خاک برای رشد و پرورش این گیاه، مخلوطی از خاک برگ پوسیده، خاک لومی، کود دامی و ماسه به نسبت مساوی می‌باشد.

دما:

بهترین دما برای نگهداری گل بابا آدم دمای ۱۸ تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد است. لازم به ذکر است گیاه به سرما حساس بوده و باعث پژمرده شدن برگ‌ها می‌شود.

آب:

نیاز آبی گیاه بالا بوده، همچنین مه‌پاشی به موقع و روزانه گیاه، در درشت‌تر شدن برگ‌ها موثر بوده، باعث زیباتر شدن گیاه می‌شود.