سبد گل نیایش

سبدگل آنتریوم و آلسترومریا برای کسانی که نیازمند توجه شما هستند


سبد گل نیایش یک سبد گل جذاب است که از ترکیب آنتریوم و آلسترومریا تشکیل شده است. این سبد گل خوشرنگ حس خوب بهار را برای مخاطب شما به ارمغان می‌آورد. ترکیب صورتی رنگ آنتریوم تازه در کنار سبد چوبی روستیک تازگی و پیلم دوستی را به مخاطب شما هدیه می‌کند. گل آلسترومریا بیشتر برای دوستی مناسب است تا عشق. برخی عقیده‌مندند قرار دادن این گل در اطرافتان، باعث جذب دوستان بیشتر می‌شود. این سبد برای نشان دادن علاقه و توجه به عزیزان و دوستان بسیار مناسب است. برای عیادت بیماران نیز می توانید از آن استفاده کنید. البته سبدهای این چنینی برای تبریک تولد بسیار پرکاربرد هستند. 

قیمت:

۱۵۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

آنتریوم عنصر اصلی سبد گل نیایش است. این گل سمبل توجه و فداکاری است و به خاطر همین ظاهر دلبرانه، به نماد توجه و مراقبت تبدیل شده و یکی از بهترین گل‌ها برای تقدیم کردن به مادران و هدیه کردن به آنهایی است که میخواهید توجه خودتان را به آنها ابراز کنید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آلسترومریا 8 شاخه
آنتریوم 2 شاخه