سبد گل آناهید

هدیه ای کوچک از قلب‌های بزرگ


سبد گل آناهید یک محصول بانمک، خوش‌قیمت و کوچک است. این محصول از آنتریوم، لیلیوم اورینتال و برگ سیکاس تشکیل شده است. این سبد کوچک و مینیمال برای هدیه‌های بی مناسبت و و هدایای فضای شغلی مناسب است. آنتریوم برگهای  به شکل قلب بوده و به رنگ های متنوعی وجود دارد. به طور کلی آنتوریوم نمادی از قلب عاشق و عشق پاک است. این گل که از انواع گل های لوکس محسوب می شود می تواند هدیه مناسبی برای تبریک و ابراز عشق باشد.  گل لیلیوم با رنگ‌های شاد و جذاب به این سبد جلوه جذاب داده است. این گل نمادی از نجابت، اصالت و پاکی است.  معمولا به دلیل زیبایی و لوکس بودن گل لیلیوم در سبد گل های خواستگاری و دسته گل های خواستگاری استفاده می شود.

قیمت:

۴۵۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

هر گل داستانی دارد ؛ نماد و سمبل است. لیلیوم نماد بسیاری ازچیزهاست. نماد ازخودگذشتگی و فضیلت.افسانه های بسیاری در اطراف گل لیلیوم وجود دارد، یکی از آنها، از یونان باستان است که می گوید گل لیلیوم به هرا(الهه زایش و ازدواج)اختصاص داده شده است. رنگ سفید آنتریوم رنگ سفید کامل‌ترین و خالص‌ترین رنگ‌ها و نماد کمال است. معنای روانشناختی رنگ سفید برابر است با خلوص، پاکی، تمامیت و کمال. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم سفید 3 شاخه
لیلیوم اورینتال 3 شاخه
برگ سیکاس 3 برگ