تنگ گل پروا

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


تنگ گل پروا در حقیقت یک تنگ بلور ساده و شکیل است. پروا بسیار پیراسته طراحی شده. سه شاخه آنتریوم سبز روشن به همراه یک شاخه خشک نارون جنگلی فضای استوانه تنگ بلورین را زینت داده است. این محصول ساده برای قرارهای دوستانه، ماه‌گردها و سالگردهای دل‌انگیز و همچنین برای ملاقات با بیماران مفید است.

نکته جذاب تنگ گل پروا این است که می‌توان از آن به عنوان یک کالای دکوراتیو استفاده کرد. تنگ آنتریوم پروا می‌تواند زینت‌بخش میزهای اداری، کانترهای فروش، رف‌ها و شلف‌ها باشد. آنتریوم سبز رنگ این محصول دارای رزولیشنی امیدبخش و دلپذیر است و شاخه کنارآن حس طبیعت را به مخاطب می‌دهد. جلوه بصری این گل دوست داشتنی بسیار بالاست و برای میزهای ضیافت و رستوران ها گزینه ای مطلوب است.

۱۴۹,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

آنتریوم گیاه مشهوری در سطح جهان است. این گیاه هوا را از ذرات معلق و بسیاری مواد مضر پاک می‌کند و در مطالعات هوای پاک ناسا، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. رنگ سبز این گیاه، احساس شادی و خوشبختی را برای شما به ارمغان می‌آورد. رنگ جذاب تنگ‌گل پروا را می‌توانید به کسیکه سرشار از خلوص و بی‌گناهی است هدیه دهید، آن شخص می‌تواند خودتان باشید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم سبز 3 شاخه
شاخه خشک نارون 1 شاخه
تنگ بلور 1 شاخه

محصولات پر فروش