خرید تاج گل لیرا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


در لحظات سخت و تلخِ از دست دادن عزیزان‌تان، معمولا ارسال تاج گل‎ی زیبا به منظور همدردی با خانواده متوفی بهترین روش برای شریک دانستن شما در این غم است. تاج گل لیرا در میان انبوه احساسات غمگینانه، مخاطب شما را به سوی امید و روشنایی سوق خواهد داد. این تاج منحصر به فرد ترکیب ۳ گل آنتریوم، لیلیوم، آلسترومریا در جوار برگ‌های سیکاس وبرگ آنتریوم است. قرارگیری این رنگ‌ها و زیبایی‌ها مناسب‌ترین گزینه برای مناسبت‌های ختم و عزا بوده و نشان‌دهنده‌ی اندوه و همدردی است. در این میان یک پیام امیدبخش می‌تواند تسلی‌دهنده بازماندگان نیز باشد و مراتب احترام را به نمایندگی از شما نشان دهد.

 

قیمت:

۵,۳۸۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ابعاد این تاج گل 270*140 سانتی متر می‌باشد.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم ۳۵ شاخه
آنتریوم ۳۰ شاخه
آلسترومریا ۴۰ شاخه
سیکاس ۱۰ شاخه
برگ سبز آنتریوم ۲۰ شاخه