خرید گل پاناما رنگارنگ

خرید گل پاناما رنگارنگ


خانم‌ها شیفته شنیدن ابراز محبت از سوی کسی که به او علاقه دارند، هستند. اما این کار برای آقایان کمی دشوار است. گاهی نیز زبان در ابراز عشق قاصر است و نمی‌توان عمق احساس را با کلمات بیان کرد. گل‌ها از دیرباز برای چنین مواقعی مورد استفاده قرار گرفته اند. هر گل مفهومی دارد و می‌تواند پیامی متفاوت را به مخاطب برساند. رز پیام آور عشق است. آلسترومریا نیز نماد دوستی است و داوودی، نماد تکامل. کنار هم قرار دادن این سه، یعنی مجموعه ای از عشقی بالغانه و رفاقتی بادوام. از این بسته گل اشتراکی می‌توانید برای میز کار خود، محیط منزل و یا هدیه به عزیزانتان استفاده کنید.
اگر برای شما هم پیش آمده باشد که حس کنید کلمات قدرت بیان تمام و کمال احساستان را ندارند، درنگ نکنید و بسته گل اشتراکی رز، آلسترومریا و داوودی را به صورت آنلاین سفارش دهید و با نوشتن پیامی دل انگیز، عزیز خود را از خستگی برهانید و اجازه دهید روز خود را با عشق و محبت شما تکمیل کند.
 

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال برای گل های اشتراکی رایگان می باشد.
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

آلسترومریا، گل رفاقت است. روی هر شاخه از این گل تعداد زیادی شکوفه رنگارنگ قرار دارد. آلسترومریا تا آخرین روز عمر خود این شکوفه‌ها را گرد هم نگه می‌دارد و از رفاقت آنها صیانت می‌کند. رز نیز نشان از عشق و علاقه دارد و در کنار آلسترومریا عشق و دوستی را به نمایش می‌گذارد. این گل می‌تواند هدیه‌ای بی مناسبت باشد و یا هدیه‌ای ساده برای تبریک تولد، موفقیت و هر مناسبت کوچک دیگری.