چگونه در سامانه ثبت نام کنم؟

در حال حاضر بدون ثبت نام نیز میتوانید از گلیتال خرید کنید. ثبت نام کردن در وبسایت مزایای بسیاری برای کاربران دارد. مزایایی چون خبرداری از رویدادها و جشنواره ها، برخورداری از تخفیفات و بن ها، امکان سفارشی سازی و ... اما در صورتی که تمایل به خرید بدون ثبت نام دارید این امر برای شما مهیا می باشد.

آیا امکان انصراف پس از خرید وجود دارد؟

شما تا مرحله ی قبل از پرداخت نهایی می توانید از درخواست خود انصراف دهید. در صورت پرداخت با شماره های پشتیبانی گلیتال تماس گرفته تا فرآیند کنسلی خرید انجام شود. با توجه به روند آماده سازی در روز ارسال امکان کنسلی وجود ندارد.

چه زمانی خریدم قطعی می شود؟

پس از انجام فرآیند پرداخت و ثبت نهایی خرید شما قطعی خواهد شد. پس از نهایی شدن دیگر در مورد زمان و نحوه ارسال نگرانی نداشته باشید.

آیا انصراف از خرید شامل جریمه و پرداخت هزینه می شود؟

امکان کنسل کردن تا روز ارسال سفارش وجود دارد اما از روز ارسال به علت آماده سازی محصول امکان کنسل کردن سفارش وجود ندارد. گل های سفارشات روز، صبح زود از مزرعه چیده شده و سپس به دست گل آرایان می رسد در نتیجه امکان کنسل کردن تولید آن محصول عملا وجود ندارد.

آیا امکان پرداخت تمام یا بخشی از هزینه پس از ارسال سفارش وجود دارد؟

خیر، برای تحویل محصول باید پروسه پرداخت در وبسایت طی شود. گلیتال یک بازار گل اینترنتی است و تمام مبادلات در وبسایت انجام می گیرد وانگهی بخش اعظم قیمت مربوط به قیمت خود گل است که باید به دستان زحمت کش مزرعه دار برسد. درصورت انتخاب محصول و عدم پرداخت همکاران ما در واحد پیشتیبانی طی تماسی علت را از شما جویا خواهند شد.

آیا امکان تغییر تمامی اطلاعات پروفایل وجود دارد؟

بله در هر زمان این امکان برقرار است. شما می‌توانید در هر لحظه با توجه به شرایط، اطلاعات مربوط به تماس و آدرس خود را تغییر دهید و با ارسال این اطلاعات برای گلیتال ما را در ارائه خدمات یاری کنید. در ضمن اخذ اطلاعات شما به منظور پایش و کمک به شماست لذا تایید صحت اطلاعات کمک به خودتان می باشد.

آیا فروش از طریق طریق تلگرام و اینستاگرام نیز دارید؟

شبکه های اجتماعی به منظور ارائه اطلاعات و سهولت ارتباط با شما ایجاد گردیده و برگزاری فراخوان ها و کمپین ها و جشنواره های تخفیفی از این راه‌ به اطلاع شما می‌رسد. اما برای خرید به دلیل فضای امن ایجاد شده در وبسایت و وجود درگاه‌های مورد تایید مراجع ذی‌صلاح، تنها باید به سایت مراجعه کنید.

فاصله زمانی ثبت سفارش تا دریافت محصول چقدر است؟

گل ها بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می‌شوند، بنابراین در هر روزی که تمایل به دریافت محصول دارید، لازم است قبل از ساعت 7:00 صبح همان روز سفارش خود را نهایی کنید.
 

آیا می‌‏توانم خریدهای قبلی خود را مشاهده کنم؟

برای مشاهده خریدهای قبلی خود لازم است با حساب کاربری خود وارد سایت شوید. سپس روی گزینه "سوابق خرید" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

آیا می‌توانم برای شخص دیگری از گلیتال خرید کنم تا گل برای آن شخص فرستاده شود؟

از آنجایی که گل اغلب برای هدیه دادن مورد استفاده قرار می گیرد، گلیتال شرایط ارسال برای عزیزان را برای شما فراهم کرده است. کافیست در مرحله انتخاب آدرس، آدرس شخص دریافت کننده را وارد کنید و پیام مورد نظر خود جهت چاپ روی کارت را نیز بنویسید. لازم به ذکر است که شما می توانید در یک سبد خرید با چندین گل، هر گل را برای مخاطب متفاوت ارسال کنید.