خرید سبد گل الوان


اکثر ما با معانی رنگ‌های متعدد رز آشنا هستیم اما کمتر به گل‌هایی چون ارکیده توجه می‌کنیم. با اینکه این گل شگفت‌انگیز بسیار نمادین‌تر از سایر گل‌هاست، از نظرها پنهان مانده است. ارکیده گلی کمیاب و لوکس است و نشان دهنده عشق و زیباییست. هرچه گل آن ظاهر پیچیده‌تری داشته باشد، عشق عمیق‌تری را ابراز می‌کند.
هرچند طی سالیان ارکیده‌ها بیش‌تر از پیش در دسترس هستند، چیزی از شکوه و ابهت آن‌ها کاسته نشده است. این گل با اندک توجهی شکوفه می‌دهد و همین اتفاق ساده آن را به نماد عشق تبدیل کرده است. در ژاپن قدیم و انگلستان، صرفا خاندان سلطنتی می‌توانستند ارکیده تهیه کنند و این امر از آن گلی لوکس ساخت.
افزودن برگ‌های متعدد و داوودی سبز به این سبد، زندگی را در آن به جریان انداخته است، چرا که رنگ سبز نشان سلامت و زندگیست. به همین رو می‌توان از این سبد برای عیادت بیماران استفاده کرد.
 

قیمت:

۲,۶۰۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.