پکیج تصفیه هوای صبا

گلدان پتوس، سانسوریا، فیکوس بنجامین


وقتی در شهرهای آلوده زندگی می کنید و نیز مازوت و دیگر آلاینده ها در هوای کاشانه تان حضوری دائمی دارند راهکار استفاده از گیاهان تصفیه کننده هواست.  سازمان فضایی ناسا تحقیقاتی را درباره گل و گیاهانی که باعث تصفیه هوای خانه، اداره و فضای بسته می‌شوند انجام داده است پکیج تصفیه هوای صبا برای این کار موثر است. این پکیج گلدان پتوس، سانسوریا برگ پهن و فیکوس بنجامین تشکیل شده است.
پتوس
یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین گل‌های آپارتمانی تمام جهان پتوس است. این دلربای فوق‌العاده خود را به هر مکانی تطبیق می‌دهد. پیتوس، مسلما یکی از ساده ترین گیاهان آپارتمانی است. این گیاه، نگهداری آسانی دارد و از گیاهان مقاوم محسوب می‌شود. پتوس بیش از 23 آلاینده معلق در هوا را می بلعد و اکسیژن را جایگزین آن می کند.

سانسوریا برگ پهن
سانسوریا یک گیاه آپارتمانی است که سال های زیادیست وارد ایران شده است. این گل ها را بیشتر در طراحی فضای سبز مقابل ساختمان دیده اید. یکی از دلایل این موضوع مقاومت بالای سانسوریا و نگهداری گلدان سانسوریا است که کاری بسیار ساده است. این گیاه به دلیل ساختار محکم و مقاوم برگ های شمشیری خود و نگه داشتن آب زیاد در برگ ها، می تواند عمری طولانی داشته باشد و با ظاهر متفاوت خود جلوه دیگری به گلدان های شما بدهد.

فیکوس بنجامین
فیکوس بنجامین یا بنجامین ابلق گیاه معروف و جذابی است که علاوه بر کاربرد تزئینی و استفاده در دکوراسیون خانه قابلیت تصفیه کردن آلودگی هوا را نیز دارد. این گیاه برای مکان‌های سرپوشیده از جمله اتاق خانه و اداره بسیار مناسب است. فیکوس بنجامین می‌تواند آلاینده‌های مختلف مانند بنزن، فرمالدهید و تری کلرو اتیلن را از بین ببرد.

 

قیمت:

۸۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، شرایط نگهداری این گیاهان بسیار ساده و راحت است. همه آنها نیاز به غبارپاشی دارند و تقریبا هفته ای یکبار بعد از خشک شدن خاک احتیاج به آب دارند. دمای مناسب آنها هم همان دمای آسایش انسان است.
اواخر دهه‌ هشتاد میلادی، ناسا و انجمن پیمانکاران فضای سبز آمریکا مطالعه‌ای انجام دادند تا ببینند می‌شود از گیاهان خانگی برای تصفیه‌ی هوای اقامتگاه‌های فضایی استفاده کرد یا خیر. آن‌ها در این تحقیق توانستند چندین گیاه را بیابند که توانایی تصفیه‌ ترکیبات فرّار عادی را داشتند. خوشبختانه این گیاهان می‌توانند هوای داخل خانه‌های ما را هم، که معمولاً از هوای بیرون آلوده‌تر است، تمیز کنند. بعد از این مطالعه، تحقیقات دیگری نیز در ژورنال انجمن آمریکایی علوم باغبانی منتشر شده و بر این یافته‌ها صحه گذاشته‌اند.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
پتوس یک گلدان
آگلونما یک گلدان
بنجامین ابلق یک گلدان