گل رز جاودان (پایه چوبی)

رز جاودان با ماندگاری طولانی


بی‌شک سلطان رمنس جهان گل رز است. جادوی جذابیت و زیبایی این گل کار را به جایی رساند که از گلدان‌ها و باغچه‌ها راه خود را به دفاتر شعر، کتاب‌ها و تابلوهای نقاشی و پرده نقره‌ای سینما باز کرد. گل رز در اکثر فرهنگ‌های جهان نماد عشق، وفاداری و صلح است. رز نماد بسیاری از کشور‌هاست و به عنوان گیاهی لوکس، سلطنتی و محبوب شناخته می‌شود. اما نقطه ضعف این جادوی عاشقانه عمر کوتاه آن و زود پرپر شدن آن است؛ که گویا دیگر نیست. دانشمندان رمانتیک علم ژنتیک، با شیوه‌های اسرارآمیز عمر گل رز را به طرز عجیبی افزایش داده‌اند. حاصل پیوند هنر و علم گل رزی است که تا سال‌ها جلوه خود را حفظ می‌کند و نام این مولود سحرآمیز رز جاویدان است. باورها اینگونه است که ایده گل رز جاویدان از  افسانه‌های گوتیک مانند دیو و دلبر گرفته شده است.  اما آنچه که مشخص است این است که تثبیت و افزایش ماندگاری گل به کمک تکنولوژی خواسته همیشگی بشر بوده تا از این راه ضمن حفظ خواص بیولوژیک گیاهان ، یادگاری و احساس موجود در آنها را مستمرتر کنند، بخصوص اگر آنها در غالب هدیه به کسی داده شوند. اگر علاقه‌مندید که این اکسیر جادویی پراحساس و دلربا را داشته باشید و یا به کسی هدیه‌ای دهید که سال‌ها به یاد شما باشد تردید نکنید و دکمه خرید را کلیک کنید.

* این رز روی پایه چوبی عرضه می‌شود

قیمت:

۴۲۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اگر فیلم یا کارتون دیو و دلبر را دیده باشید، باید آن رز شگفت‌انگیز که در یک جام شیشه ای نگهداری می‌شد را به خاطر داشته باشید. آن گل، رز جاویدان یا رز مومیایی است. تا وقتی آخرین گلبرگ روی ساقه بود، قهرمان داستان می‌زیست. این گل با جادوی عشق، مجدد سر بلند کرد و به نماد عشق ابدی تبدیل شد. رز جاویدان را به شخصی هدیه کنید که قصد دارید تا ابد با او زندگی کنید. این گل طبیعی شگفت‌انگیز تا سال‌ها به همین تازگی و زیبایی خواهد ماند. رز جاویدان گلیتال حداقل یک دهه ماندگاری دارد.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز جاویدان ( 4 ساله) 1 عدد
پایه چوبی 1 عدد