گل رز جاودان رنگین کمان

هدیه ای برای همیشه


این محصول یک رز جاودان رنگین کمانی است. رز نماد عشق و دلدادگی است. اما نقطه ضعف این جادوی عاشقانه عمر کوتاه آن و زود پرپر شدن آن است؛ که گویا دیگر نیست. دانشمندان رمانتیک علم ژنتیک، با شیوه‌های اسرارآمیز عمر گل رز را به طرز عجیبی افزایش داده‌اند. حاصل پیوند هنر و علم گل رزی است که تا سال‌ها جلوه خود را حفظ می‌کند و نام این مولود سحرآمیز رز جاویدان است. باورها اینگونه است که ایده گل رز جاویدان از  افسانه‌های گوتیک مانند دیو و دلبر گرفته شده است.  اما آنچه که مشخص است این است که تثبیت و افزایش ماندگاری گل به کمک تکنولوژی خواسته همیشگی بشر بوده تا از این راه ضمن حفظ خواص بیولوژیک گیاهان ، یادگاری و احساس موجود در آنها را مستمرتر کنند، بخصوص اگر آنها در غالب هدیه به کسی داده شوند. اگر علاقه‌مندید که این اکسیر جادویی پراحساس و دلربا را داشته باشید و یا به کسی هدیه‌ای دهید که سال‌ها به یاد شما باشد تردید نکنید و دکمه خرید را کلیک کنید.
 

قیمت:

۴۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

رنگ های دلنشین رنگین کمانی در این محصول صلح، و دوستی را تداعی می کنند. استفاده از رنگ های  رنگین کمانی به عنوان نمادی برای امید و آرزواست. بر طبق کتاب مقدس مسیحیان خداوند ابتدا یک رنگین کمان درست کرد تا به حضرت نوح (ع) بشارت دهد که طوفان پایان یافته و آسودگی در راه است. رنگ آبی نماد عشق، صلح و شفقت عمومی است. نارنجی نشانگر چشم‌انداز توانایی‌ها است. قرمز جلوه گر برکت مداوم، فرزانگی، بخت و مقام است و زرد نشانه میانه روی، دوری از افراط است. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات