خرید گلدان گوشواره ای

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


گل گوشواری یکی از زیباترین و عجیب ترین گل های گلدانی است. در نگاه اول شکل خاص گلبرگ های آن، یک موجود زنده دوست داشتنی را به ذهن می رساند. گوشواره ای برای فضای سبز و فضاهای داخلی کاری و خانگی گلدانی ممتاز محسوب می شود. خصوصیت رنگ های آن طراوات تحسین برانگیزی به فضا می بخشد. برگ ها معمولا تخم مرغی شكل و سبز روشن هستند. فصل گلدهی در بهار و تابستان است و گل ها به تعداد زیاد در رنگ های مختلف به وجود می آیند که می تواند به صورت خال خال و در رنگ هایی متضاد نمایان باشد. برای خرید گلدان گوشواره ای به فروشگاه آنلاین گل گلیتال مراجعه نمایید.

در حال حاضر خارج از فصل می باشد
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

طریقه نگهداری:

گوشواره ای، آفتاب دوست است اما باید توجه کرد که در نور مستقیم آفتاب باعث سوختگی برگ های آن می شود. نور کم هم مانع از گلدهی گیاه و باعث پژمردگی آن می شود. زمانی که رطوبت در اطراف ریشه زیاد باشد، این گیاهان عملکرد خوبی نخواهند داشت و آبیاری بیش از حد می تواند باعث پوسیدگی گیاه شود. آبیاری کامل را انجام دهید و حدودا ده دقیقه فرصت دهید تا آب اضافی از گلدان خارج شود. هرگز اجازه ندهید که گلدان کاملا خشک شود زیرا خشک شدن کامل باعث از بین رفتن گیاه می شود. قرار دادن گلدان بر روی یک سینی از سنگریزه مرطوب و یا ذغال سنگ نارس باعث افزایش طول عمر این گیاه می شود زیرا رطوبت لازم را برای آن فراهم می کند. در زمستان، آبیاری را کم کنید. قبل از آغاز گلدهی، دما مناسب برای این گیاه 18روز و بین 6-10 شب است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گیاه گوشواره ای زرد- قرمز- نارنجی
گلدان سفالی سفید- مشکی