خرید گلدان گل حنا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


گل حنا، از دلپذیرترین محصولات گلیتال است. برگ های خوشرنگ، که به طیف خاصی از درجه بندی رنگ ها، جلوه خاصی به گلبرگ ها بخشیده است. گل حنا، اگر نور و دمای مناسبی داشته باشد در محیط خانه نیز به خوبی رشد می کند. ترکیب رنگی این گلدان ها بسیار جذاب است بخصوص گل بنفش و قرمز هواداران بسیاری دارد. برای خرید آنلاین گلدان گل حنا می توانید به فروشگاه اینترنتی گلیتال مراجعه کنید.

قیمت:

۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

طریقه نگهداری:

بین دو آبیاری باید خاک آن کاملا خشک شود و نباید محیط یا هوای محل نگهداری بسته بماند باید دائما تهویه صورت بگیرد و هوا اصطلاحا تکان بخورد. در صورت عدم تهویه، ساقه ها سیاه می شود. دو هفته یکبار باید با کودهای سه بیست تغذیه شود و حتما در منزل در کنار پنجره ی باز شمالی نگهداری شود. اشعه مستقیم آفتاب، گیاه را اذیت کرده و برگها را خشک میکند. گل حنا، مقاومت بیشتری در مقابل نور مستقیم آفتاب دارد. ولی در کل مکان کاشت این گیاه باید جایی باشد که حداکثر ۶ ساعت در روز در معرض مستقیم آفتاب قرار گیرد. بهتر است که این آفتاب مستقیم در صبح باشد و عصر ها گیاه در سایه قرار گیرد. ارتفاع بوته ها از 25 تا 75 متغیر است. زمان گلدهی، از خردادماه تا اوایل پاییز است.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گیاه گل حنا سفید- صورتی- نارنجی- قرمز- بنفش- ارغوانی
گلدان سفالی سفید- مشکی