خرید پکیج ده تایی لاله

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


شاهزاده گل های ایرانی، خوشرنگ، چشم نواز و برازنده احترام، بهار که می شود این گل زیبا تمام دشت های ایران را در بر میگیرد. لاله نماد پاکی، گل ملی ایران زمین و شهید در فرهنگ عامه ایرانی است. گلدان های لاله در بهار می تواند طراوت و روح آزادی را به خانه هایتان هدیه دهد. گلدان های شورانگیز می تواند هدیه بی نظیری باشد تا آرزوی لبخند، شادی و آزادی را برای مخاطبانتان بفرستید. لاله ها از زمان کاشت پیاز اغلب نیاز به پنج تا هشت سال برای رشد کافی و گل دادن نیاز دارند. 

حداقل سفارش برای گل لاله ۱۰ عدد میباشد. برای خرید آنلاین گلدان لاله به فروشگاه اینترنتی گل گلیتال مراجعه نمایید. 

در حال حاضر خارج از فصل می باشد
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

طریقه نگهداری:

این گل پس از کاشت در فضای آزاد یکبار به آبیاری نیاز دارد و بعد از آن تا بهار که به گل رود، نیاز به آبیاری ندارد. در گلدان آبیاری متوسط کافی است. به رطوبت هوا نیز نیاز ندارد. لاله به نور زیادی نیاز دارد مخصوصا در زمان گلدهی، پس اگر درون منزل نگهداری میکنید پرنورترین مکان را برای این گل زیبا انتخاب کنید و در اطراف آن نباید گیاه سایه دار کشت شود. سایه باعث افزایش تولید برگ و کاهش گلدهی میشود. حال گلدان لاله در کنار پنجره بهتر می شود.
پس از پایان عمر گل ساقه گل دهنده را با قیچی جدا کرد و به گیاه فرصت دهید تا برگ هایش خشک گردد. وقتی برگ ها خشک شدند باید پیاز ها را به آرامی طوری که آسیب نبینند از گلدان خارج نمایید ریشه و ساقه آن را قیچی کنید، سپس آن را درون یخچال طبقه زیرین تا سال بعد نگهداری کنید و در اواخر بهمن بکارید. به سرما مقاوم بوده و شرایط طبیعی برای رشد در زمستان های سرد، بهار کوتاه، تابستان های گرم وخشک میخواهد. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل لاله قرمز- صورتی- سفید- گلبهی- زرد
گلدان سفالی سبز- آبی- نارنجی- زرد