خرید گلدان شمعدانی

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


نوستالژی، خاطرات خوب و لبخند؛ تخصص گلدان های شمعدانی است. این گلدان باشکوه و کارآمد نیاز به معرفی ندارد اما جالب است بدانید که جالب ترین مزایای سلامت شمعدانی شامل توانایی آن در کاهش سطح استرس، کاهش التهاب تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش هضم و بهبود کلیه، سلامت پوست و مو می باشد. برای خرید آنلاین گلدان شمعدانی، می‌توانید به فروشگاه آنلاین گل گلیتال مراجعه کنید.

قیمت:

۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

طریقه نگهداری:

شمعدانی‌های معمولی به نور مستقیم آفتاب نیاز دارند البته آفتاب سنگین و شدید نیز برای آن‌ها زیاد مناسب نیست. بنابراین در تابستان باید شمعدانی‌ها را در سایه نگه داشت. برخی از ارقام شعدانی در زمستان نیز گل می‌دهند. شمعدانی را باید در محلی نسبتا خشک کشت و کار کرد و در آبیاری آن‌ها باید دقت داشت تا در فواصل دو آبیاری خاک تقریبا خشک شود البته شمعدانی پیچ و شمعدانی عطری نیاز بیشتری به آبیاری دارند و خاک آن‌ها باید مرتبا مرطوب باشد. اگر میان دو انگشت له شود عطر ویژه ای ازآن متصاعد میشود.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گیاه شمعدانی قرمز- صورتی- گلبهی- سفید- سرخ آبی
گلدان سفالی سفید- مشکی