خرید گلدان سیکلامن

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


سیکلامن یکی از ماندگار ترین گل هایی است که در بهار گل می دهد. این گل ارزش بالایی به یک فضای بسته می دهد از این جهت برای گل آپارتمانی گزینه ویژه است.  برگ های سیکلامن دایره ای هستند و می توانند انرژی مثبت را آزاد کنند و یک فضای آرام و دلپذیر در خانه ایجاد کنند. سیکلامن نه تنها در زیبایی سرآمد است، به سلامتی شما نیز می اندیشد. دانشمندان توانایی های مفیدی را در این گیاه شناخته اند؛ سیکلامن میتواند رادیکال های آزاد را خنثی کند و اثر بیماری های سرطانی را کاهش دهد. گلدان سیکلامن را می‌توانید از فروشگاه آنلاین گل گلیتال خریداری نمایید.

قیمت:

۳۴۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

طریقه نگهداری:

گیاه سیکلامن نور متوسط، هوای خنک تا کمی گرم، خاک همیشه خیس را دوست دارد. رطوبت هوای عادی و خاک کمی اسیدی، دلخواه اوست. سیکلامن برای رشد مطلوب به محیط پرنور و روشن احتیاج دارد. سیکلامن را در طی فصل رشد بخوبی آبیاری کنید. اما بین دو آبیاری اجازه دهید سطح خاک خشک شود و بعد از آن مجددا گیاه را آبیاری کنید. سیکلامن به علت داشتن ریشه های غده ای شکل با روبرو شدن با حجم زیاد آب و آبدهی زیاد از بین می رود. این غده ها در برابر آب مقاومت ندارند و به سرعت لهیده می شوند. پس خاک گیاه رو غرق در آب نکنید. از اوایل بهار تا اوایل پاییز با ایجاد سایه از نور آن کاسته میشود و سپس در معرض نور شدید قرار بگیرد. یک محصول گلخانه ای که در زمستان به بازار عرضه می شود.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گیاه سیکلامن صورتی- صورتی سفید- قرمز
گلدان سفالی سفید- مشکی